h استیضاح فرجی دانا نزدیک است ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

استیضاح فرجی دانا نزدیک است !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,استیضاح فرجی دانا نزدیک است !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,استیضاح فرجی دانا نزدیک است !

استیضاح فرجی دانا نزدیک است !

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری امروز در گفت‌وگو با فارس در یاسوج در خصوص اظهارت زیباکلام نسبت به نمایندگان مجلس در بحث عزل و نصب‌های وزارت علوم تصریح کرد: در دوره هشتم مجلس هم یادم هست که وی توهینی به رزمندگان و جبهه‌‌ها کرده بود.

وی با ابراز تأسف از این که نام استاد دانشگاه روی چنین افرادی است، تصریح کرد: دانشگاه نباید محل تاخت و تاز و سخن‌پراکنی چنین افرادی باشد.

بزرگواری ادامه داد: حرف‌های من درآوردی از زبان چنین فردی زیاد می‌شنویم و این بار هم به نمایندگان مجلس توهین کرده است.

این نماینده مردم در مجلس گفت: نمایندگان ملت در هر منطقه‌ای اکثریت آرا را داشته‌اند که امروز این آقا به راحتی از فضای آزاد استفاده کرده و این‌گونه توهین می‌کند.

وی گفت: رفتار وی را در پیش و پس از مراسم 13 آبان امسال همه می‌دانند و امروز جای تأسف است که به وی در دانشگاه کرسی استادی می‌دهند و یا این‌که برخی رسانه‌‌ها از چنین فردی به عنوان صاحب‌نظر سیاسی استفاده می‌کنند.

بزرگواری حضور افکار منحرف در دانشگاه‌ها را خطرناک دانست و عنوان کرد: هر روز افاضاتی از این فرد می‌شنویم که زیاد هم آن را جدی نمی‌گیریم اما حضور وی در دانشگاه بیش از هر چیز به عنوان استاد سؤال‌برانگیز است.

این نماینده مردم در مجلس در همین حال سخنان افرادی همچون زیباکلام را بهترین خوراک برای رسانه‌های بیگانه دانست.

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس از نگارش نامه‌ای با 150 امضا به رئیس‌جمهور در خصوص انتصابات وزیر علوم گفت و افزود: بی‌شک اگر خواسته نمایندگان ملت لحاظ نشود فرجی‌دانا نخستین وزیر استیضاحی دولت یازدهم خواهد بود.

18 آبان 1392