h ابداع جالب یک مرد آمریکایی برای کسب درآمد/تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ابداع جالب یک مرد آمریکایی برای کسب درآمد/تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ابداع جالب یک مرد آمریکایی برای کسب درآمد/تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ابداع جالب یک مرد آمریکایی برای کسب درآمد/تصویر

ابداع جالب یک مرد آمریکایی برای کسب درآمد/تصویر

ابداع جالب یک مرد آمریکایی برای کسب درآمد/تصویر

به گزارش ظهور12 به نقل از باشگاه خبرنگاران : در حالی که بسیاری از انسان ها به کاری مشغول هستند و زندگی خود را از این راه ادامه می دهند عده ای نیز هستند که به شغل های کاذب یا حتی عجیب مشغول هستند. کارهایی که شاید انجام آن ها به ذهن هیچکس خطور نکند.

مردی آمریکایی که خود را تنها "گری" صدا می کند راهی بسیار جالب برای کسب درآمد پیدا کرده است که شاید قانونی باشد اما بسیار عجیب و باورنکردنی است. این مرد کاری کرده است که پول های رفته از دستش را باره دیگر به دست آورد.

این مرد 60ساله که از اهالی ایالت فونیکس است برای بدست آوردن دوباره سرمایه خود روی پول هایش مطلبی نوشته و در آن یاد آورد می شود که فردی بدبخت است از این رو آدرس خود را می گذارد تا این اسکناس بار دیگر به خودش برگردد. این مرد به طور باورنکردنی روزانه دو دلار از پول های خرج کرده اش را باز پس می گیرد که می توان آن را ماهانه 60 دلار برآورد کرد. این در حالی است که عده ای مبلغی را نیز اضافه می کنند و سپس برای او ارسال می کنند از این رو برخی ماه ها تا 100 دلار به همین روش کسب می کند. این کار "گری" شاید بسیار عجیب باشد اما با قانون مخالف نیست زیرا او به پول ها آسیب جدی وارد نمی کند و تنها با خودکار قرمز روی همه آن ها مطلبی می نویسد. او گاهی شکه هم می شود زیرا برخی مواقع پول های او سر از کشورهای اروپایی در می آورند و مردمی از اروپا پول او را پس می فرستند.

18 آبان 1392