h پدر و مادر این کودک را میشناسید ؟ + تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پدر و مادر این کودک را میشناسید ؟ + تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پدر و مادر این کودک را میشناسید ؟ + تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پدر و مادر این کودک را میشناسید ؟ + تصویر

پدر و مادر این کودک را میشناسید ؟ + تصویر

پدر و مادر این کودک را میشناسید ؟ + تصویر

اواخر تيرماه پسربچه 3 ساله‌اي با چشم‌هاي پف‌آلود در جست‌وجوي پدر و مادرش بود و با ديدن هر زن و مردي تصور مي‌كرد كه پدر و مادر را يافته است اما چهره‌ها همگي غريبه بودند. هيچ آشنايي اسم «تيام گلستاني» را صدا نمي‌زد.

پسرك در كوچه منتظر ماند به اميد اين كه مادرش از وي سراغي بگيرد.بازي بچه‌ها تمام شد و همه به خانه‌هايشان رفتند. تيام كوچولو در هواي گرم تابستاني نبش خيابان 29 در خيابان اسدآبادي تهران مقابل سينما گلريز تنها ماند. هراس در لحظه‌هايش بالا گرفت. ثانيه به ثانيه دلتنگي‌اش براي مادر بيشتر مي‌شد.

تيام گلستاني نيز مانند همه بچه‌هاي گمشده عكسي دارد و دلش مي‌خواهد هر چه زودتر به كانون گرم خانواده بازگردد و در آغوش مادر آرام ‌گيرد.هوا در حال تاريك شدن بود كه اين كودك بي‌پناه از سوي پسري 15 ساله به مأموران كلانتري 125 يوسف‌آباد تحويل داده شد.

بازپرس جوزي از دادسراي ناحيه 6 خارك وقتي با سرنوشت تيام كوچولو روبه‌رو شد دستور داد وي در شيرخوارگاه آمنه تحت حمايت قرار گيرد.حالا 4 ماه است اين كودك رها شده و در شير خوارگاه آمنه تهران منتظر چهره مهربان و آشناست.

بنابر اين گزارش، بازپرس جوزي با تقاضاي انتشار عكس تيام كوچولو از كساني كه وي را مي‌شناسند و اطلاعاتي از سرنوشت پدر و مادرش دارند خواست با گروه جويندگان عاطفه روزنامه ايران تماس بگيرند يا به شعبه 15 بازپرسي دادسراي خارك مراجعه كنند.

14 آبان 1392