h دستگیری عربده کش تهرانی به همراه دختر خاله اش + تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دستگیری عربده کش تهرانی به همراه دختر خاله اش + تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دستگیری عربده کش تهرانی به همراه دختر خاله اش + تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دستگیری عربده کش تهرانی به همراه دختر خاله اش + تصویر

دستگیری عربده کش تهرانی به همراه دختر خاله اش + تصویر

دستگیری عربده کش تهرانی به همراه دختر خاله اش + تصویر

سر کلانتری هشتم پلیس پایتخت در راستای افزایش ضریب امنیت مناطق تحت پوشش خود جلساتی متعدد با شورا و معتمدین منطقه در مساجد برگزار کرد و طی این جلسات دریافت که یک خانه در محدوده خیابان رودکی منشاء ایجاد ناامنی در منطقه است.

پلیس در تحقیقات خود دریافت که دایر کننده این خانه فردی به نام محسن. الف 35 ساله معروف به محسن شهرداری است که دارای چندین مورد سابقه شرارت، عربده کشی، سرقت، حمل و نگهداری سلاح گرم و سرد، حمل مواد مخدر و ایجاد رابطه ناشروع می باشد و این خانه را نیز پاتوقی برای اسکان افراد معلوم الحال و خطرناک کرده است.

همچنین در ادامه تحقیقات اهالی مسجد به ماموران گفتند که این فرد خطرناک طی یک درگیری که با قمه و غداره در چند روز گذشته داشته یکی از انگشتان خود را از دست داده است.

پسر شروری که با ایجاد خانه‌ای برای افراد خطرناک باعث نا امنی در محل شده بود توسط پلیس تهران شناسایی دستگیر شد.

با تجمیع اطلاعات به دست آمده سر کلانتری هشتم پایتخت وارد عمل شد و در یک عملیات برنامه ریزی توانست این متهم را در مخفیگاهش به همراه یک دختر جوان به نام مهناز دستگیر کند.

سر کلانتر هشتم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران؛ گفت: ماموران از متهم حدود 5 میلیون تومان وجه نقد، یک قبضه اسلحه و یک عدد فشنگ کلاش کشف و ضبط کردند.

سرهنگ رضا بستو در ادامه بیان داشت: در بازجویی اولیه متهم تمامی شرارت های خود را گردن گرفت و درباره دختر جوان بازداشت شده نیز گفت: مهناز دختر خاله ام است.

گفتنی است متهم پس از تکمیل پرونده بنا بر دستور قضایی به پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ انتقال داده شد.

14 آبان 1392