h داماد احمدی نژاد پست ریاستش را از دست داد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

داماد احمدی نژاد پست ریاستش را از دست داد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,داماد احمدی نژاد پست ریاستش را از دست داد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,داماد احمدی نژاد پست ریاستش را از دست داد

داماد احمدی نژاد پست ریاستش را از دست داد

داماد احمدی نژاد پست ریاستش را از دست داد

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرگزاری مهر : حالا در حالی که 3ماه از پایان دولت احمدی نژاد می گذرد، داماد رئیس جمهور سابق باید جایش را در بیمارستان فیروزآبادی به دکتر جلیلی فر دهد. پزشک متخصصی که پیش از ریاست جمهوری احمدی نژاد ریاست این بیمارستان 79ساله را به عهده داشت.

رئیس 33ساله؛ بیمارستان 80 ساله

مهدی خورشیدی شهریور ماه سال 91 به ریاست بیمارستان فیروزآبادی رسید. بیمارستان سابقه داری که در سال 1313 به همت مرحوم سيد رضا فيروزآبادی به صورت وقفی تاسيس شده بود تا خدمات تخصصی را به صورت رایگان یا با کمترین هزینه به بیماران مناطق محروم تهران ارائه دهد. با این حال خورشیدی 33ساله وقتی رئیس این بیمارستان شد که تنها 2سال از فارغ التحصیلی او در رشته پزشکی عمومی دانشگاه شهید بهشتی می گذشت. او پیش از این مشاور نهاد و دبیر شورای مشاورین رئیس‌جمهور بود اما در گفتگویی که چندماه بعد از گرفتن حکم ریاست بیمارستان انجام داد، خودش را کارمند دانشگاه بهشتی دانست که در بیمارستان فیروزآبادی صرفا کار پزشکی می کند و در عین حال در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام هم معاونت امور قوا و شوراها را برعهده دارد. او در دی ماه سال 90 با حاشیه های زیاد ریاست سازمان استاندارد را به عهده گرفت اما یک هفته بعد نظام الدین برزگری رئیس سازمان استاندار از دستور جدید رئیس‌جمهور برای بازگشت به کار خود در سمت رئیس این سازمان خبر داد و مهدی خورشیدی به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفت.

میز ریاست قبل و بعد از ادغام دانشگاه ها

بیمارستان فیروزآبادی تا پیش از آنکه دو دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران در هم ادغام شوند، زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی ایران بود اما پس از ادغام این دو دانشگاه زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی شد. اتفاقی که با تغییر ریاست این دانشگاه و جایگزینی دکتر ابوالقاسمی به جای دکتر زالی، میز ریاست یکی از قدیمی ترین و مهم ترین بیمارستان‌های تهران را نصیب مهدی خورشیدی کرد.

حالا با احیای دوباره دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیمارستان فیروزآبادی دوباره تحت پوشش این دانشگاه قرار گرفته و دكتر ناصر جليلي‌فر که سابقه ریاست بیمارستان وقفی فیروزآبادی در سال های 80 تا 85 را دارد، دوباره به ریاست این بيمارستان رسیده است. دکتر جلیلی فر متولد 1340 متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق است که پیش از این ریاست بیمارستان امام خمینی پارس آباد مغان و ریاست شبکه بهداشت و درمان فارسان را داشته و عضویت در هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی اردبیل و ایران را در کارنامه خود دارد.

14 آبان 1392