h توضیحات حامد زمانی درباره اهنگ مرگ بر آمریکا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

توضیحات حامد زمانی درباره اهنگ مرگ بر آمریکا,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,توضیحات حامد زمانی درباره اهنگ مرگ بر آمریکا,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,توضیحات حامد زمانی درباره اهنگ مرگ بر آمریکا

توضیحات حامد زمانی درباره اهنگ مرگ بر آمریکا

توضیحات حامد زمانی درباره اهنگ مرگ بر آمریکا

حامد زمانی ساعاتی پیش در برنامه زنده "امروز هنوز تموم نشده"(ویژه برنامه 13 آبان) که از شبکه اول سیما پخش می شود درباره آهنگ "مرگ بر آمریکا" گفت:مرگ بر آمریکا در واقع یک استعاره است برای فریاد مظلومان دنیا و گفتن جمله مرگ بر ظلم و ستم.

وی افزود: خواستیم با این کار نگاهی داشته باشیم به سیاست‌های دولت آمریکا و با این آهنگ عقده‌گشایی کردم و حرف دلم رو خالی کردم.

این خواننده گفت: خانواده شهدا، مادران شهد و جانبازان دوران دفاع مقدس خیلی از این آهنگ استقبال کردند و بسیار به ما تبریک گفتند که این خود جای افتخار دارد.

زمانی خاطرنشان کرد: هم اکنون 17 هزار شهید ترور داریم و متهم می‌شویم به تروریست، این این تهمت خنده دار ترین حرفی است که می توان گفت، جنگ همان جنگ دوران دفاع مقدس است، اون موقع همه چی رو بود و الان پنهانی و بصورت جنگ نرم است، حس دقیقا همان حس حماسه است اون موقع نفرت بوده همین حسی که الان مردم ایران دارند.

دانلود برنامه امروز هنوز تموم نشده با حضور حامد زمانی

14 آبان 1392