h گزارش صوتی و تصویری از دیدار ایت الله خامنه ای با دانش آموزان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

گزارش صوتی و تصویری از دیدار ایت الله خامنه ای با دانش آموزان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,گزارش صوتی و تصویری از دیدار ایت الله خامنه ای با دانش آموزان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,گزارش صوتی و تصویری از دیدار ایت الله خامنه ای با دانش آموزان

گزارش صوتی و تصویری از دیدار ایت الله خامنه ای با دانش آموزان

ظهور12 : هزاران نفر از دانشجویان و دانش آموزان در آستانه سیزده آبان با رهبر انقلاب دیدار كردند.

دانلود فایل صوتی

رهبرانقلاب: آمریكاییها بیشترین ملاحظه را با صهیونیستها دارند و مجبورند ملاحظه آنها را كنند ولی ما این ملاحظه را نداریم و از روز اول هم گفته ایم كه رژیم صهیونیستی را یك رژیم نامشروع و حرامزاده میدانیم.

رهبرانقلاب:حرف ما با مسئولین این است كه برای گشایش مسائل كشور باید نگاهشان به درون باشد/در عرصه دیپلماسی هم آن كشوری موفق است كه متكی به نیروی درون زا و اقتدار و توانیهای درونی باشد.

رهبرانقلاب:به دشمنی كه لبخند میزند اعتماد نكنیم/آمریكاییها از آنطرف لبخند میزنند و اظهار میل به مذاكره میكنند و از این طرف بلافاصله میگویند همه گزینه ها روی میز است،خب چه غلطی ممكن است انجام دهند.

رهبرانقلاب: همانطور كه در مشهد هم گفتم،به مذاكره خوشبین نیستم ولی باذن الله از این مذاكرات ضرری هم نمیكنیم و این تجربه،ظرفیت فكری ملت ما را بالا خواهد برد/اگر مذاكرات به نتیجه برسد كه چه بهتر ولی اگر نتیجه نگرفتند معنایش این باشد كه كشور باید روی پای خودش بایستد.

رهبرانقلاب دردیدار بمناسبت 13آبان: هیچكس نباید مجموعه مذاكره كنندگان ما را سازشكار بداند،اینها بچه های خود ما و بچه های انقلابند. یك ماموریت سختی را برعهده دارند و هیچكس نباید ماموری را كه مشغول كاری است تضعیف كند.

رهبر انقلاب هم‌اكنون در دیدار پرشور دانش آموزان و دانشجویان: ۳۰ سال پیش جوانان ما اسم سفارت آمریكا را گذاشتند لانه جاسوسی؛ امروز سفارت‌خانه‌های آمریكا در نزدیكترین كشورها به آمریكا اسمشان شده «لانه جاسوسی»؛ یعنی جوانان انقلاب ما ۳۰ سال جلوتر بودند

12 آبان 1392