h جلسه فوری برای بازگشت فرهاد مجیدی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جلسه فوری برای بازگشت فرهاد مجیدی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جلسه فوری برای بازگشت فرهاد مجیدی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جلسه فوری برای بازگشت فرهاد مجیدی

جلسه فوری برای بازگشت فرهاد مجیدی

مقداد نجف‌نژاد در گفت‌وگو با تسنیم و در واکنش به خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال گفت: به هیچ عنوان قبول نمی‌کنیم مجیدی خداحافظی کند و به همین منظور جلسه‌ای اضطراری برگزار خواهیم کرد تا او برگردد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال اضافه کرد: مجیدی در اوج است و حتی سال آینده نیز می‌تواند با همین توانایی برای استقلال بازی کند. قلعه‌نویی و فتح‌الله‌زاده هم با خداحافظی او مخالف بودند و ما هم همین عقیده را داریم.

وی عنوان کرد: فرهاد مجیدی بازیکن با اخلاقی است و همین موضوع باعث شده در میان هواداران محبوبیت زیادی داشته باشد از همین رو امیدواریم او به استقلال برگردد و باز هم برای این تیم بازی کند.

نجف‌نژاد که به گفته خودش بازی را از رادیو گوش می‌داد گفت: وقتی که گزارش بازی را گوش می‌کردم زمانی که فهمیدم مجیدی می‌خواهد خداحافظی کند به فتح‌الله‌زاده و افرادی که در ورزشگاه بودند زنگ زدم و خواستم که نگذارند او مراسم خداحافظی انجام دهد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال همچنین گفت: معمولا هیئت مدیره یک باشگاه وارد این مسائل نمی‌شود اما به خاطر مجیدی و خداحافظی او، جلسه‌ای اضطراری برگزار خواهیم کرد تا این بازیکن دوباره به تیم برگردد.

8 آبان 1392