h اغاز ثبت نام عمره دانشجویی از فردا - labbayk.ir - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اغاز ثبت نام عمره دانشجویی از فردا - labbayk.ir,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اغاز ثبت نام عمره دانشجویی از فردا - labbayk.ir,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اغاز ثبت نام عمره دانشجویی از فردا - labbayk.ir

اغاز ثبت نام عمره دانشجویی از فردا - labbayk.ir

حجت الاسلام سید محمدرضا فقیهی رییس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان گفت: سه گروه استادان، دانشجویان پسر مجرد و متاهلان برای ثبت نام اینترنتی باید در مهلت یاد شده به نشانی labbayk.ir مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: ۱۹و۲۰آبان اینترنتی قرعه کشی می شود و فهرست زائران اصلی و ذخیره اعلام خواهد شد.

رییس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان درخصوص سهمیه امسال عمره دانشجویی گفت: در این مرحله۱۵هزار نفر از دانشجویان و۲هزار نفر از استادان به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

حجت الاسلام فقیهی افزود: پیشنهاد ما این است که اعزام ها از اوایل اسفند آغاز شود و تا پایان اردیبهشت ادامه پیدا کند تا مشکلی در درس دانشجویان پیش نیاید که این زمان هنوز قطعی نشده است.

وی اضافه کرد: همچنین قیمت نهایی عمره امسال هنوز مشخص نشده است و پس از قیمت گذاری سازمان حج و زیارت به زائران اطلاع رسانی خواهد شد.

رییس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان گفت: در تلاشیم که پس از اعلام قیمت برای دانشجویان تخفیف بگیریم.

حجت الاسلام فقیهی درخصوص ارائه تسهیلات به دانشجویان افزود: سال گذشته به۲۵۰۰نفر از۱۵هزار زائر دانشجو وام تعلق گرفت و امیدواریم امسال هم بتوانیم تسهیلات بیشتری به دانشجویان ارائه دهیم.

وی درخصوص اعزام دختران به عمره اضافه کرد: مشکل اعزام دختران مجرد به عمره حل نشده است و فقط متاهلان به عمره اعزام خواهند شد.

رییس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان گفت: امسال بیشترین سهمیه به متاهلان اختصاص یافته است و۸۴۰۰ متاهل و۶۶۰۰مجرد به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

4 آبان 1392