h دانلود تیتراژ پس از باران با صدای استاد پور رضا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دانلود تیتراژ پس از باران با صدای استاد پور رضا,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دانلود تیتراژ پس از باران با صدای استاد پور رضا,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دانلود تیتراژ پس از باران با صدای استاد پور رضا

دانلود تیتراژ پس از باران با صدای استاد پور رضا

به بهانه بازپخش دوباره سریال زیبای " پس از باران " که در سال 1379 به کارگردانی سعید سلطانی ساخته شده ، تیتراژ معروف این سریال را که با صدای زیبای استاد پوررضا خوانده شده است را برایتان اماده کرده ایم .

به گفتهٔ فریدون پوررضا او برای موسیقی سریال پس از باران کلاً ۴ دقیقه آواز خواند.او می‌گوید:

آن زمانی که من «پس از باران» را خواندم این صدا فریاد جوامع شهرزده هم بود. این فریاد علیه کسانی بود که بر سر ما خراب شدند و موسیقی محلی ما را از بین بردند. من گیلانی هستم و افتخار می‌کنم که گیلانی هم هستم. مثل کسی هستم که از بوی ریحان مست می‌شود و از شنیدن صدای گیلک، دنیا را دریافت می‌کند. شعری که آن‌را می‌فهمم و بعد آن را می‌خوانم. اینگونه بود که این شعر را از دروازه دل‌ها عبور دادم و توانستم شهری و غیر شهری را جذب این شعر کنم. البته کلمات این شعر را کمتر کسی متوجه می‌شد، حتی گیلانی از خود اهالی دشت هم برخی از این کلمات را متوجه نمی‌شدند، اما با اینکه کمتر کسی معنای شعر را متوجه می‌شد اما این سوز و آه ترانه خیلی از مردم را در شهرها و روستاها پای تلویزیون کشانید.

دانلود با فرمت MP3

دانلود با فرمت OGG

29 مهر 1392