h عکس های تازه منتشر شده از Nexus 5 گوگل - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عکس های تازه منتشر شده از Nexus 5 گوگل,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عکس های تازه منتشر شده از Nexus 5 گوگل,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عکس های تازه منتشر شده از Nexus 5 گوگل

عکس های تازه منتشر شده از Nexus 5 گوگل

عکس های تازه منتشر شده از Nexus 5 گوگل

ظهور12 : روز جاری اطلاعات مختصری در فروشگاه اینترنتی گوگل موسوم به Play Store در مورد این گوشی هوشمند منتشر شد و هم‌اکنون کارشناسان در مورد ظرفیت حافظه و باتری این محصول مبتنی بر نسخه جدید سیستم‌عامل اندروید اطمینان حاصل کرده‌اند.

به گفته منابع غیررسمی، گوشی هوشمند Nexus 5 همراه با حافظه داخلی 16 یا 32 گیگابایتی به دست کاربران می‌رسد که البته برای آن امکان پشتیبانی از کارت حافظه و افزودن حافظه داخلی در نظر گرفته نشده است.

این گوشی هوشمند در شرکت کره‌ای ال‌جی و به سفارش گوگل به تولید رسیده است و اینکه دو شرکت یاد شده بخواهند Nexus 5 را همراه با ظرفیت داخلی بیشتر به تولید انبوه برسانند بعید به نظر می‌رسد.

در مورد باتری این محصول نیز گفته شده است که Nexus 5 به باتری 2300 mAh مجهز شده است تا انرژی لازم برای نمایشگر لمسی 5 اینچی و پردازنده چهارهسته‌ای Snapdragon 800 آن فراهم شود.

شایعات قبلی حاکی از آن بود که Nexus 5 گوگل با حافظه داخلی 32 گیگابایت به همراه باتری 3000 mAh وارد بازار می‌شود که البته این شایعه دیگه انتشار نیافت.

منابع آگاه می‌گویند که این گوشی هوشمند پیش از اتمام اکتبر به دست کاربران جهانی میرسد و بنابراین از هم‌اکنون می‌توان منتظر بود که طی 10 روز آتی گوگل این گوشی هوشمند را رسما معرفی کند.

28 مهر 1392