h غلامرضا رضایی : رفتنم از پرسپولیس قطعی است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

غلامرضا رضایی : رفتنم از پرسپولیس قطعی است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,غلامرضا رضایی : رفتنم از پرسپولیس قطعی است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,غلامرضا رضایی : رفتنم از پرسپولیس قطعی است

غلامرضا رضایی : رفتنم از پرسپولیس قطعی است

ظهور12 : ترافیک در خط حمله پرسپولیس در این فصل باعث شده تا به بازیکنانی نظیر غلامرضا رضایی و نوروزی در این فصل کمتر بازی برسد و جدایی یکی از این دو در نیم فصل قطعی به نظر می‌رسید تا اینکه غلام رضایی مهاجمی که در مدت حضورش در پرسپولیس هیچ گاه نتوانسته بود جهره یک مهاجم گلزن را به خود بگیرد در نیم فصل مجبور به ترک این تیم شود.

غلامرضا رضایی طی جلسه ای که با دایی داشته برای جدایی از این تیم به توافق رسیده و از نیم فصل دوم او را در پرسپولیس نخواهیم دید. هر چند او مدعی شده مدیون علی دایی است و روزی دوباره شاگرد او خواهد شد.

رضایی در خصوص جدایی اش از پرسپولیس به فارس گفته: «به خاطر برخی مسائل ادامه همکاری من با پرسپولیس خیلی سخت است و شاید غیرممکن باشد. البته منظور این حرف من این نیست که از رقابت و تلاش می‌ترسم. من عاشق رقابت هستم و در فوتبال حرفه‌ای یک روز آدم می‌آید و یک روز هم باید با یک تیم خداحافظی کند اما امسال با توجه به سال جام جهانی شاید با قبلا فرق داشته باشد و با توجه به اینکه شرایطم مناسب نیست من به زودی تیم جدیدم را مشخص می‌کنم.

با هیچکس مشکل و یا اختلاف نظری ندارم اما در این شرایط واقعا حضور من در پرسپولیس سخت است . خاطرات تلخ و شیرین زیادی را با پرسپولیس دارم اما همیشه سعی کردم با تمام وجودم وقتی پیراهن قرمز را می‌پوشم برای این تیم از جان مایه بگذارم حالا نمی‌دانم این اتفاق افتاده یا خیر و قضاوت را به خود کارشناسان و هواداران می‌سپارم. در زمانی که در این تیم بودم تهمت های زیادی شنیدم و فحش خوردم ولی کار خودم را کردم.»

28 مهر 1392