h قیمت گوگل چقدر است ؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قیمت گوگل چقدر است ؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قیمت گوگل چقدر است ؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قیمت گوگل چقدر است ؟

قیمت گوگل چقدر است ؟

قیمت گوگل چقدر است ؟

ظهور12 : حدود 15 سال از تاسیس گوگل می گذرد. در تاریخ ۴ سپتامبر ۱۹۹۸ تاسیس شد و در ابتدا تنها یک موتور جستجوی کوچک بود که توسط دو دانشجوی دکترا در دانشگاه استنفورد تاسیس شد، و حالا ۱۵ سال بعد، تبدیل به دومین شرکت باارزش دنیای تکنولوژی شده.

این شرکت چند منظوره و البته پیشرفته همین چند روز پیش ۱۵ سالگی خود را جشن گرفت. در این لحظه گوگل با ارزش ۳۳۴ میلیارد دلار در بازار سهام، بعد از اپل ۴۶۱ میلیارد دلاری و با فاصله زیاد از مایکروسافت ۲۹۰ میلیارد دلاری، جای پای خود در بین بزرگترین شرکت های دنیای فناوری، بیش از پیش محکم کرده و فعلا هم رقیب خاصی او را تهدید نمی کند.

جهش ۱۲.۵۴ درصدی امروز در ارزش هر سهم این شرکت را می توان یکی از بزرگترین ها در نوع خود به شمار آورد که در حدود ۴۰ میلیارد دلار به ارزش این شرکت افزوده. به نظر می رسد هیچ چیز جلودار گوگل و نوآورانی که از اقصی نقاط دنیا در آن جمع شده اند نباشد و شاید در سال های آینده، غول جستجو و سرویس های اینترنتی دنیا، جایگاه اپل را هم تصاحب کند.

28 مهر 1392