h تلاش بنیامین نتانیاهو برای فشار به ایران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تلاش بنیامین نتانیاهو برای فشار به ایران,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تلاش بنیامین نتانیاهو برای فشار به ایران,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تلاش بنیامین نتانیاهو برای فشار به ایران

تلاش بنیامین نتانیاهو برای فشار به ایران

ظهور12: آسوشیتد‌پرس، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی،‌ از جامعه بین‌المللی درخواست کرد تا فشار ایران را علی‌رغم خوشبینی‌هایی که بعد از نشست گروه 1+5 و جمهوری اسلامی ایران پدید آمد، افزایش دهد.

بنیامین نتانیاهو، به اعضای کابینه خود اعلام کرد، که: "تا زمانی که ما به جای کلمات شاهد اقدامات عملی نیستیم، فشار جامعه بین‌المللی باید ادامه داشته و حتی افزایش یابد."

این برای اولین بار بود که بنیامین نتانیاهو درباره دور جدید گفت‌وگوهای بین ایران و گروه 1+5 که در ژنو انجام شد، به صورت رسمی اظهار نظر می‌کرد. مذاکره‌کننده‌ها در فضایی خوشایند به گفت‌و‌گوها پایان دادند اما درباره جزئیات پیشنهادهایی که در این مذاکرات رد و بدل شد اظهار نظر نکردند.

مقامات آمریکایی اعلام کرده‌اند که کاخ سفید امکان ارائه پیشنهادی با ایران درباره بازپرداخت میلیاردها دلار از دارایی‌های مسدود شده این کشور در بانک‌های خارجی را مورد بحث و بررسی قرار داده است.

28 مهر 1392