h فرانچسکو توتی مصدوم شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فرانچسکو توتی مصدوم شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فرانچسکو توتی مصدوم شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فرانچسکو توتی مصدوم شد

فرانچسکو توتی مصدوم شد

فرانچسکو توتی مصدوم شد

ظهور12 : فرانچسکو توتی، کاپیتان رم شب گذشته (جمعه) در جریان پیروزی 2 بر یک تیمش در خانه مقابل ناپولی از ناحیه ران مصدوم شد و میدان را ترک کرد.

توتی در دقیقه 33 بازی که هشتمین برد متوالی جالوروسی را در این فصل از رقابت‌های سری A به همراه داشت، آسیب دید و جای خود را به مارکو بوریلو داد. او پس از بازی گفت: امشب برای ما شبی فوق‌العاده بود، چون تیمی قدرتمند مانند ناپولی را شکست دادیم که رقیب مستقیم ما برای رده‌های بالای جدول است. متاسفم که نتوانستم بیشتر از این در میدان بمانم. در رانم درد شدیدی حس کردم تا حدی که دیگر نمی‌توانستم به بازی ادامه دهم. در یکی 2 روز آینده وضعیت پایم را بررسی می‌کنیم.

رودی گارسیا، سرمربی رم نیز درباره وضعیت توتی و همچنین ژروینیو، مهاجم تیمش که او هم در نیمه دوم بازی مصدوم شد و جای خود را با آدام لیائیچ داد، اظهار داشت: از بابت کسب این پیروزی خوشحالم اما این پیروزی چندان شیرینی نبود چون ما توتی و ژروینیو را از دست دادیم. مشکل آنها ماهیچه‌ای است اما هنوز نمی‌شود هیچ نظر قطعی درباره وضعیت‌شان داد.

27 مهر 1392