h به علی دایی گفتم شخصیت و حرمت خود را حفظ کن ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

به علی دایی گفتم شخصیت و حرمت خود را حفظ کن !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,به علی دایی گفتم شخصیت و حرمت خود را حفظ کن !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,به علی دایی گفتم شخصیت و حرمت خود را حفظ کن !

به علی دایی گفتم شخصیت و حرمت خود را حفظ کن !

به علی دایی گفتم شخصیت و حرمت خود را حفظ کن !

ظهور12 : هادی دزفولی ناظر داوری دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و داماش گیلان در خصوص صحنه‌ای که علی دایی با عصبانیت با داور چهارم صحبت می‌کرد، گفت: من به دایی گفتم شخصیت، کاراکتر و حرمت خود را حفظ کنید و دایی هم قبول کرد. من صحنه را ندیدم و دقیقا نمی‌دانم دایی به داور چهارم چه گفت.

به کزاری خبرگزاری تسنیم : وی با بیان اینکه باید فرهنگ‌سازی صورت بگیرد، گفت: به وجود آمدن این صحنه‌ها خیلی زیبا نیست. به داور چهارم هم گفتم که شما می‌توانید به آقای دایی تذکر بدهید اما باید رعایت کنید تا تضادی به وجود نیاید.

ناظر داوری دیدار پرسپولیس و داماش گفت: داور چهارم به من گفت اگر دایی یک بار دیگر اعتراض کند به داور وسط خواهم گفت. برای ما فرقی نمی‌کند هر مربی دیگری باشد همین برخورد را می‌کردیم.

دزفولی در پایان با بیان اینکه این مسائل اخراج ندارد، خاطرنشان کرد: در گزارش خودم به این مسئله اشاره خواهم کرد و می‌گویم سرمربی پرسپولیس به داوری اعتراض کرده است؛ اما من ندیدم که ایشان به داور چهارم بگوید سر جایت بنشین.

27 مهر 1392