h صدور فتوای جدید : خوردن گوشت سگ و گربه حلال است ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

صدور فتوای جدید : خوردن گوشت سگ و گربه حلال است !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,صدور فتوای جدید : خوردن گوشت سگ و گربه حلال است !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,صدور فتوای جدید : خوردن گوشت سگ و گربه حلال است !

صدور فتوای جدید : خوردن گوشت سگ و گربه حلال است !

ظهور12 : گفته می شود یکی از امامان محلی طی فتوایی اجازه داده تا افرادی که به شدت گرسنه هستند بتوانند از گوست سگ و گربه تغذیه کنند. این در حالی است که خوردن سگ، گربه یا خر در قوانین رژیم غذایی اسلامی ممنوع می باشد.

به گزارش سی ان ان، روز جمعه، امام جماعت در اردوگاه آوارگان فلسطینی در یرموک، اظهار داشت، با توجه به محاصره ی این ناحیه خوراکی که برای این افراد در نظر گرفته شده ناکافی است، لذا وی طی یک فتوایی اجازه استفاده از گوشت سگ و بچه گربه را به افراد تحت محاصره داد. یرموک در ماه های اخیر برای دفع جنگجویان شورشی تحت محاصره ی نیروهای دولت سوریه در آمده است، علی رغم کمک هایی که از سوی دولت سوریه به جنگ زدگان می شود آنان کماکان به دلیل فشارهای حاکم در مشکلات به سر می برند.

همچنین گفته می شود در شبکه ی ویدئویی یوتویپ، ویدیوی منتشر شده است که نشان می دهد گروهی از رهبران مذهبی در خارج از دمشق با صدور یک فتوا، اجازه تغذیه از گربه ها، بچه گربه، الاغ، و حیواناتی را که در بمباران کشته شده اند را می دهند. البته سی ان ان اظهار کرده است که نمی تواند به طور مستقیم صحت این ویدئو را تایید کند.

25 مهر 1392