h نعیمه اشراقی : صفحه فیسبوک خود را میبندم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نعیمه اشراقی : صفحه فیسبوک خود را میبندم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نعیمه اشراقی : صفحه فیسبوک خود را میبندم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نعیمه اشراقی : صفحه فیسبوک خود را میبندم

نعیمه اشراقی : صفحه فیسبوک خود را میبندم

نعیمه اشراقی : صفحه فیسبوک خود را میبندم

ظهور12 : نعیمه اشراقی بعد از انتشار مطلب اخیر در فیس بوک که در کمتر از چند ساعت با واکنش کارشناسان و خانواده‌های شهدا همراه شد، طی نامه‌ای به مهدی همت فرزند شهید همت، ضمن عذرخواهی از تمام خانواده‌های شهدا از بستن صفحه فیس بوک خود خبر داد.

بر اساس این گزارش، متن نامه نعمیه اشراقی به فرزند شهید همت به این شرح است:

باسمه‌تعالی

برادرم

جناب آقای همت

نامه جناب عالی را درباره مطلبی موهن و غلط خواندم. تنها می‌توانم در این مورد سر تعظیم در مقابل شما و خانواده های عزیز شاهد فرود بیاورم. شهیدان و خانواده های عزیز ایشان بر تارک انسانیت جای دارند و نابخردی کسی نمی‌تواند پیوند آسمانی انها با امام‌شان را قطع کند.

تو و هزاران زن و مرد بزرگی که امثال من در آرامش ناشی از سختی های ایشان زندگی می‌کنیم با ارزش تر از آن هستید که نوشته‌ای غلط و بی‌ارزش از ارزش آن ها بکاهد. همه باید بدانیم امام جز در تار و پود اسلام و ارزش های آن - از نماز و روزه گرفته تا حجاب و پاکدامنی- و جز در پیوند با یاران فداکارش معنی نمی شود. مگر می توان امام را در خاطر مجسم کرد و جلوه زیبای امر به معروف و نهی از منکر را در او مشاهده نکرد؟

مگر می توان احترام بی‌حد و حصر امام به شهیدان و خانواده های آنها را با ذکر کلماتی موهن و بی ارزش از یاد برد؟ همین جا لازم می دانم به صراحت تمام انتساب آنچه در فضای مجازی به امام و از قول من منتشر شده را تکذیب کنم و از خداوند برای جاعلینی که این گونه با احساسات پاک مردم بازی می کنند، طلب هدایت نمایم. از این پس با توجه به دستبرد های چند گانه به صفحه شخصی ام، این صفحه را مسدود می کنم و عاجزانه از خداوند متعال علو درجات امام و شهدای عزیز را مسئلت نموده و برای خانواده های آنان آرزوی سلامت و بهروزی دارم.

گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید، گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم

نعیمه اشراقی.

25 مهر 1392