h جلسه فوری هیات امنای دانشگاه ازاد برگزار شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جلسه فوری هیات امنای دانشگاه ازاد برگزار شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جلسه فوری هیات امنای دانشگاه ازاد برگزار شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جلسه فوری هیات امنای دانشگاه ازاد برگزار شد

جلسه فوری هیات امنای دانشگاه ازاد برگزار شد

رئیس دفتر هیأت امنای دانشگاه آزاد از تشکیل جلسه اضطراری این هیأت در چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

یاسر هاشمی در گفتگو با مهر، گفت: با درخواست برخی از اعضای هیأت امنای دانشگاه آزاد از جمله حمید میرزاده، جعفر توفیقی، سید حسن قاضی زاده هاشمی و بهمن یزدی صمدی و ارسال نامه ای به رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد، جلسه اضطراری این هیأت چهارشنبه 27 شهریور برگزار می شود.

وی درباره مواد صورتجلسه تشکیل جلسه هیأت امنا، اظهار داشت: بحث و تصمیم گیری در مورد اموال مازاد، اصلاح ترکیب وظایف و اختیارات هیآت امنای استانی، بحث درباره گزارش دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور سایق و اتخاذ تصمیمات مقتضی، بررسی و تصمیم در خصوص پرونده های مهم حقوقی علیه دانشگاه آزاد، بررسی و رفع اشکال همچنین ابهام تراز مالی تلفیقی بودجه سال گذشته این دانشگاه و برخی موارد دیگر از جمله مواد این نامه است.

رئیس دفتر هیأت امنای دانشگاه آزاد همچنین با بیان اینکه در این نامه هیچ اشاره ای به عزل رئیس دانشگاه آزاد نشده است، تاکید کرد: رئیس دانشگاه آزاد چهارشنبه هفته گذشته با رئیس هیأت امنا دیداری داشته است اما به این دلیل که در جلسه حاضر نبوده ام نمی توانم جزئیات آن و نظر پدرم را درباره ماندن یا رفتن فرهاد دانشجو، بیان کنم و منطقش این نیست که من درباره آن جلسه چیزی بگویم.

وی درباره صورتجلسه ای که عنوان شد برای عزل فرهاد دانشجو بوده است، تاکید کرد: صورتجلسه ای برای عزل فرهاد دانشجو دست به دست نمی شد، حتی نمی توان اسم آن را صورتجلسه گذاشت بلکه نامه ای بود که بر اساس آن برخی اعضای هیأت امنا درخواست تشکیل جلسه فوق العاد هیأ امنا کرده بودند. این تقاضا هم بر اساس مواد اساسنامه دانشگاه آزاد به دفتر رئیس هیأت امنا ارسال شده است.

به گزارش مهر، این جلسه در دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار خواهد شد.

23 شهریور 1392