h حمله بی سابقه قلعه نویی به برنامه 90 در کنفرانس خبری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمله بی سابقه قلعه نویی به برنامه 90 در کنفرانس خبری,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمله بی سابقه قلعه نویی به برنامه 90 در کنفرانس خبری,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمله بی سابقه قلعه نویی به برنامه 90 در کنفرانس خبری

حمله بی سابقه قلعه نویی به برنامه 90 در کنفرانس خبری

حمله بی سابقه قلعه نویی به برنامه 90 در کنفرانس خبری

امیر قلعه نویی در کنفرانس بعد از بازی ذوب آهن که منجر به باخت 2 بر 0 این تیم شد گفت که از وضعیت هافبک های میانی اش راضی است و استقلال در این بازی بالای ده موقعیت گل داشت که از انها بهره نبرد .

اما در مهم ترین قسمت این مصاحبه خبرنگاری از قلعه‌نویی پرسید که چرا می‌گوید برخی می‌خواهند او را زمین بزنند، سرمربی استقلال در پاسخ انتقاد شدیدی به برنامه نود داشت: اگر من جای مدیرعامل استقلال بودم اجازه نمی‌دادم برنامه نود یک ثانیه علیه استقلال صحبت کند.

مجری این برنامه ادعا دارد که این برنامه ابزاری است برای آنکه مشکلات جامعه را نشان دهد اما این برنامه جامعه را به حاشیه می‌برد. یقین دارم که بعدها مشخص می‌شود که این برنامه چه خیانت‌هایی به فوتبال ایران کرده است. برنامه نود افراد را رودرروی یکدیگر قرار می‌دهد. یک بار رحیمی و رویانیان را با هم درگیر می‌کند و یک بار رییس فدراسیون را روی خط می‌آورد و می‌گوید از ساعت خوابش گذشته و با کشیدن بحث کفش سیندرلا با ادبیات بدی با او صحبت می‌کند. این برنامه با این گفتمان افراد را به جان هم می‌اندازد. اینها یک گروه دارند که اگر کسی عضو آن نباشد، او را با تمام وجود می‌کوبند. آقای شیرینی در برنامه نود حرف خوبی زد. او گفت که فردوسی‌پور و برنامه نود ترس از باخت در داربی را به دل مربیان انداخته است. حتی یک بار آقای هاشمی که تهیه‌کننده این برنامه است، در هتل المپیک قسم خورد و گفت که من تنها مربی هستم که رودرروی نود ایستاده‌ام. او گفت بعضی از مربیان برای آن که سه دقیقه روی آنتن باشند، به فردوسی‌پور التماس می‌کنند! طبیعی است که اگر کسی این کار را نکند، مورد حمایت قرار نمی‌گیرد و می‌شود مربی سنتی و هزار انگ دیگر به او می‌چسبانند.

وی ادامه داد: اگر من هم سرم را پایین بیندازم و "چشم" بگویم، همه چیز خوب می‌شود. حالا ببینید من چقدر بدبخت شده‌ام که فردوسی‌پور درباره شخصیت حقیقی و حقوقی من حرف می‌زند. او در برنامه‌اش به شیرینی گفت که چون دو سال است به فوتبال آمده نباید حرف بزند و حالا من از خودش می‌پرسم که زمانی که ما بازی می‌کردیم، او کجای فوتبال بوده است. اصلا برای چه به فوتبال آمده؟ او به شیرینی گفت که کجای فوتبال است و من همین سوال را از خود فردوسی‌پور می‌پرسم.

سرمربی استقلال در ادامه گفت: اگر بهترین بازی را انجام بدهید و در آسیا نتیجه بگیرید به تو انگ می‌زنند. فردوسی‌پور دارد فوتبال ایران را نابود می‌کند. یک روز درباره پسرم حرف می‌زند. من پسر چندین استقلالی سابق را به تیم آوردم و تمرین دادم. دوست داشتم و این کار را کردم هیچ ترسی هم ندارم. اگر پسرم به دوبی می‌رفت و آن کارها را می‌کرد، از نظر فردوسی‌پور من می‌شدم مربی اخلاق. متاسفم برای مدیرانی که با این برنامه تماس می‌گیرند. این برنامه مدیران را به جان هم می‌اندازد و الفاظی به کار می‌برد که جوان‌ها با شنیدن آنها از فوتبال زده می‌شوند.

قلعه‌نویی افزود: زمانی که کسی می‌خواهد در نود از من تعریف کند، فردوسی‌پور سریع حرفش را قطع می‌کند اما کافی است آن فرد با من مشکل داشته باشد آن وقت همه صحبت‌ها می‌شود علیه من. نویدکیا در سپاهان قهرمان شد و وقتی به نود آمد از او درباره رابطه‌اش با من پرسید. یا وقتی کاظمیان بازیکن یک تیم بود و من مربی تیم دیگر، از او می‌پرسید که رابطه‌اش با من چگونه بوده است. چرا همین سوال را از ساموئل نپرسید؟ همین است که می‌گویم اگر در دایره آنها نباشی به تو حمله می‌شود. وقتی بخواهی حرف بزنی و بگویی مردم گرسنه هستند و فوتبال مشکل دارد، به تو هزار انگ می‌زنند.

سرمربی استقلال در ادامه گفت: لطف خداست که تیم من نتیجه می‌گیرد. استقلال پولی ندارد. ما فصل را با سه میلیارد و خرده‌ای شروع کردیم. خیلی‌ها از جمله کادرفنی و پزشکی تیم طلب دارند اما ما به خاطر مردم به کارمان ادامه می‌دهیم. باز هم می‌گویم اگر به جای فتح‌الله‌زاده بودم اجازه نمی‌دادم نود این طور درباره استقلال حرف بزند. نمی‌توانم به او توصیه‌ای کنم اما نمی‌گذاشتم نود یک ثانیه راجع به استقلال صحبت کند.

22 شهریور 1392