h سفر دور دنیا یک زن برای برقراری رابطه جنسی با 100 هزار مرد/عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سفر دور دنیا یک زن برای برقراری رابطه جنسی با 100 هزار مرد/عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سفر دور دنیا یک زن برای برقراری رابطه جنسی با 100 هزار مرد/عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سفر دور دنیا یک زن برای برقراری رابطه جنسی با 100 هزار مرد/عکس

سفر دور دنیا یک زن برای برقراری رابطه جنسی با 100 هزار مرد/عکس

سفر دور دنیا یک زن برای برقراری رابطه جنسی با 100 هزار مرد/عکس

با نگاهی کوتاه به وضعیت فساد در غرب برای هر ناظر بی‌طرفی اثبات می‌شود که روز به روز بر دامنه وسعت بی‌بند و باری در اروپا و آمریکا افزوده شده؛ یعنی درست همان کشورهایی که خود را مهد تمدن و پیشرفت و حقوق بشر می‌دانند و در عین حال، بی‌بند و باری را نه‌تنها در کشورهای خود که در مشرق‌زمین و دیگر کشورهای جهان ترویج می‌کنند.

در این میان، شیاطینی از جنس انس هم دیده می‌شوند که به تشدید روزافزون فساد و فحشا در خشکی و دریا همت گمارده‌اند. در تازه‌ترین این فساد‌ها، یک زن لهستانی از مدتی پیش سفر توریستی جنسی خود به دور دنیا را آغاز کرده و تصمیم گرفته است در بازدید از شهرهای مختلف دنیا با مردانی از همه شهرهای جهان رابطه نامشروع جنسی برقرار کند.

جالب اینکه وی در تازه‌ترین مقصد خود قرار است همزمان با اوج‌گیری بحران در کشور اسلامی مصر، به قاهره سفر کند! وی در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک با وقاحت تمام اطلاعاتی از خود ارائه کرده و گفته ۲۱ سال سن دارد و سفر خود را از ورشو آغاز کرده و تاکنون با ۲۸۴ مرد رابطه برقرار کرده و برای اتمام مأموریت شیطانی خود به ۳۳ هزار ساعت زمان نیاز دارد.

21 شهریور 1392