h حسین هدایتی برای تیم ملی فوتبال ساحلی دست به جیب شد ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حسین هدایتی برای تیم ملی فوتبال ساحلی دست به جیب شد !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حسین هدایتی برای تیم ملی فوتبال ساحلی دست به جیب شد !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حسین هدایتی برای تیم ملی فوتبال ساحلی دست به جیب شد !

حسین هدایتی برای تیم ملی فوتبال ساحلی دست به جیب شد !

سایت فدراسیون فوتبال نوشت : تیم ملی فوتبال ساحلی 23 شهریور ماه عازم مسابقات جام جهانی می شود و حسین هدایتی هزینه های این تیم را تقبل کرد.

پریا شهریاری؛ رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی در این خصوص گفت: پیرو نشست روز سه شنبه رئیس و دبیرکل فدراسیون با حسین هدایتی مقرر شد هدایتی هزینه‌های تیم ملی فوتبال ساحلی را در آستانه سفر به مسابقات جام جهانی تاهیتی متقبل شوند که این کار انجام شد.

شهریاری افزود: امروز اینجانب و اکتاویو، سرمربی تیم ملی با هدایتی نشستی داشتیم و گزارشی از نتایج یکسال اخیر و اردوهای آماده سازی، مسابقات دوستانه و مسابقاتی که در تاهیتی برگزار می‌شود را ارائه کردیم و وی در این جلسه ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی، هزینه های این سفر را تقبل کرد و مقرر شد پس از بازگشت از تاهیتی از نقطه نظرات هدایتی در توسعه رشته فوتبال ساحلی بهره مند شویم و البته مجدداً جا دارد از هدایتی بخاطر کمک‌های ویژه‌ای که به فوتبال ساحلی کردند تشکر و قدردانی کنم.

20 شهریور 1392