h پشت پرده حمله به پادگان اشرف عراق چه بود ؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پشت پرده حمله به پادگان اشرف عراق چه بود ؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پشت پرده حمله به پادگان اشرف عراق چه بود ؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پشت پرده حمله به پادگان اشرف عراق چه بود ؟

پشت پرده حمله به پادگان اشرف عراق چه بود ؟

یک منبع عراقی تاکید کرد: در فیلم‌های منتشرشده از درگیری اخیر پادگان اشرف تصاویری از کشته‌های این گروهک منتشر شد که همه آنها تیر خلاص خورده بودند.

خبرگزاری تسنیم نوشت : در یکی از فیلم‌های منتشرشده در یوتیوب توسط خود اعضای منافقین هم مشاهده می‌شود که یکی از اعضای سازمان که زخم نه‌چندان جدی برداشته در حالی که خود قادر به حرکت است، به‌کمک چند تن از اعضای دیگر صحنه را ترک می‌کند اما در عکس‌های به‌دست آمده بعد از پایان درگیری، تصویری از جنازه همین فرد منتشر شده که دستان وی از پشت سر بسته شده و تیر خلاص خورده است!

تصویر این فرد کنار صحنه‌های دیگر درگیری نشان می‌دهد که اعضای منافقین بر اساس سوابق قبلی در تصفیه فیزیکی اعضا از فرصت به‌دست آمده برای خونریزی بیشتر استفاده کرده و اعضای خود را برای استفاده تبلیغاتی و مظلوم‌نمایی به قتل رسانده‌اند.

گفتنی است در پی حمله گروهی متشکل از فرزندان شهدای انتفاضه شعبانیه به پادگان اشرف، ۵۲ نفر از اعضای این گروهک تروریستی به هلاکت رسیدند.

20 شهریور 1392