h حرکت بی سابقه سرپرست وزارت ورزش و جوانان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حرکت بی سابقه سرپرست وزارت ورزش و جوانان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حرکت بی سابقه سرپرست وزارت ورزش و جوانان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حرکت بی سابقه سرپرست وزارت ورزش و جوانان

حرکت بی سابقه سرپرست وزارت ورزش و جوانان

در حالی که چندی پیش خبرهایی مبنی بر تمایل محمد عباسی وزیر سابق ورزش و جوانان برای ماندن در ورزش منتشر شد، صالحی امیری اعلام کرد که به او دفتر کار داده است و تمایل دارد که از تجربیات وزیر سابق در راستای موفقیت هرچه بیشتر ورزش استفاده کند و در اقدامی جالب خواستار تداوم همکاری عباسی در ورزش شد.

صالحی در نشست‌های اخیرش با اهالی ورزش بارها اعلام کرده که باید شأن و منزلت مدیران سابق حفظ شود و در همین راستا در جهت تکریم وزیر سابق، دفتر کاری در ساختمان شماره 2 وزارتخانه به عباسی اختصاص داده است.

هم‌چنین پیش از آغاز تغییرات در وزارت ورزش و جوانان حکم مشاور برای عصمت‌الله ساکی‌زاده مدیرکل حوزه وزارت صادر کرد و سپس کیومرث هاشمی را به این سمت منصوب کرد. ساکی‌زاده نیز پس از جابه‌جایی اخیر به عنوان مشاور وزیر به وزارت ورزش و جوانان رفت و آمد دارد و مشغول کار است.

اما محمد عباسی وزیر سابق ورزش و جوانان پیشنهاد همکاری صالحی امیری را برای تسهیل اجرای امور وزارتخانه پذیرفته و در کنار فعالیت در دانشگاه، برای رسیدگی و پی‌گیری برخی از امور به دفترش در ساختمان شماره 2 می‌رود.

به گزارش ایسنا، چندی پیش رسانه‌ها برای ادامه‌ی فعالیت عباسی در وزارت ورزش و جوانان، او را مورد انتقاد قرار دارند. این در حالی است که او به درخواست سرپرست جدید وزارت ورزش عهده‌دار برخی از مسوولیت‌های ورزش شده است.

20 شهریور 1392