h گوشی جدید موتورولا با نام DROID 5 معرفی شد + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

گوشی جدید موتورولا با نام DROID 5 معرفی شد + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,گوشی جدید موتورولا با نام DROID 5 معرفی شد + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,گوشی جدید موتورولا با نام DROID 5 معرفی شد + عکس

گوشی جدید موتورولا با نام DROID 5 معرفی شد + عکس

گوشی جدید موتورولا با نام DROID 5 معرفی شد + عکس

جی اس آرنا : عرضه گوشی‌ هوشمند با صفحه‌کلید سخت‌افزاری کامل QWERTY در بازار کنونی به ندرت اتفاق می‌افتد و منابع آگاه تصاویری از گوشی هوشمند جدید شرکت موتورولا با نام DROID 5 منتشر کرده‌اند که چنین خاصیتی دارد.

این گوشی هوشمند مدل بعدی Photon Q موتورولا محسوب می‌شود و نسبت به آن در بعضی بخش‌ها به‌روز شده است.

نمایشگری که برای گوشی هوشمند DROID 5 در نظر گرفته شده 4.3 اینچی است که به گفته منابع آگاه، تصاویر در آن با کیفیت 720 پیکسل و با تراکم 342 پیکسل در هر اینچ مربع به نمایش درمی‌آیند. این نمایشگر پیش‌تر در گوشی هوشمند DROID Mini موتورولا به کار رفته بود.

این گوشی هوشمند صفحه‌کلید کامل سخت‌افزاری دارد که کلیدهای آن در 5 ردیف جا گرفته‌اند و صفحه‌کلید به صورت کشویی از سمت چپ گوشی بیرون می‌آید.

این گوشی هوشمند پردازنده مرکزی دوهسته‌ای، یک گیگابایت رم و پردازنده گرافیکی Adreno 225 دارد و از دیگر امکانات آن می‌توان به پشتیبانی از فناوری بی‌سیم NFC، 16 گیگابایت حافظه داخلی و قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه microSD اشاره کرد.

20 شهریور 1392