h حاشیه داغ دربی/دختری با لباس پسرانه در شهرآورد تهران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حاشیه داغ دربی/دختری با لباس پسرانه در شهرآورد تهران,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حاشیه داغ دربی/دختری با لباس پسرانه در شهرآورد تهران,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حاشیه داغ دربی/دختری با لباس پسرانه در شهرآورد تهران

حاشیه داغ دربی/دختری با لباس پسرانه در شهرآورد تهران

بازی دو تیم فوتبال پیروزی و استقلال که روز جمعه گذشته برگزار شد، حواشی مختلفی به‌همراه داشت که از جمله آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد:

بازار سیاه فروش بلیط دربی بسیار داغ بود. بلیط های 8 هزار تومانی به مبلغ 30 هزار تومان هم به فروش می رفت. این در حالی است که فردی بلیط غیر قابل فروش وی.آی.پی را به مبلغ 70 هزار تومان فروخت.

* دختری که با پوشیدن پیراهن پسرانه قصد ورود به استادیوم را داشت توسط نیروی انتظامی دستگیر شد.

* یکی از هواداران استقلال، بنر بزرگی را از فرهاد مجیدی به ورزشگاه آزادی آورد. این بنر در ابعاد وسیعی قرار داشت. هوادار مذکور از درب غربی وارد مجموعه آزادی شد تا آن را در جایگاه استقلالی‌ها نصب کند.

* هواداران پرسپولیس پرچم بزرگ و 50 متری را به ورزشگاه آوردند تا به نوعی حرکت هواداران رقیب را جبران کنند. زمانی که این پرچم باز شد هواداران پرسپولیس به شدت به تشویق تیم خود پرداختند. روی یکی از بنر پرسپولیسی ها نوشته شده است: به احترام سردار، اس اسی ها خبر دار!

* فردی با استفاده از یک دستگاه روی صورت هواداران پرسپولیس و استقلال عدد 6 و 4 را حک می کند. او بابت این کار 5 هزار تومان می گرفت.

18 شهریور 1392