h کوچک ترین کشور دنیا با 3 نفر جمعیت + فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کوچک ترین کشور دنیا با 3 نفر جمعیت + فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کوچک ترین کشور دنیا با 3 نفر جمعیت + فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کوچک ترین کشور دنیا با 3 نفر جمعیت + فیلم

کوچک ترین کشور دنیا با 3 نفر جمعیت + فیلم

کوچک ترین کشور دنیا با 3 نفر جمعیت + فیلم

ظهور12 : این روزها اخبار جالب زیادی درباره کشوری منتشر میشود که فقط 3 نفر جمعیت دارد .

این کشور ریز و کوچک که در قلب امریکا وجود دارد توسط فردی به ظاهر دیکتاتور منش با نام " Kevin Baugh " اداره میشود .این جمهوری در سال 1977 تاسیس شد. تنها 6 هکتار مساحت دارد. پایتخت آن اسپرا نام دارد که در آن منزل رئیس جمهور و باغچه ها و حیات در جلو و پشت این منزل مسکونی وجود دارد.

در این کشور قطار و قایق کوچکی وجود دارد که به نوعی اسباب بازی برای کودکان بیشتر به شمار میرود .

مردم برای ورود به این کشور نیاز به گذرنامه و پاسپورت دارند و این مجوز برای گذرنامه ها توسط شخص اول این کشور یعنی رئیس جمهور آن صادر میشود .البته برخی کشورها هم برای ورود نیاز به ویزا ندارند مانند کشورهای آندورا، لیختن‌اشتاین، سان مارینو، موناکو، سبورگا و "هر کشور دیگری که بوسیله مولوسیا به رسمیت شناخته شده است .

جمهوری مولوسیا دارای یگان های مستقل اداره پست، تمبر پستی، پرچم و واحد پول ملی (والورا)، نیروی دریایی و هوایی است

این جمهوری در سال ۱۹۷۷ با نام جمهوری علیای وولدشتاین تاسیس شد ۲۰ سال حکومت پادشاهی داشت بعد به جمهوری دمکرات خلق و سپس در ۱۹۹۹ باانحلال حزب کمونیست و با تغییر عنوان از ریزکشور به کشور نظام حکومتی آن به جمهوری تغییر یافت.

این جمهوری یک سایت شخصی هم دارد که اطلاعات و اخبار کشور در آن قرار میگیرد برای ورود به وب سایت این ریزکشور اینجا کلیک کنید .

دراین کشور مصرف برخی مواد غذایی از قبیل پیاز و گربه ماهی و استفاده از برخی کالاها از جمله سلاح گرم، لامپ نئون و هرنوع اقلام وارداتی از تگزاس به استثنای آهنگ‌های کلی کلارکسون ممنوع است.آب معدنی شخصی که در این کشور تولید میشود هم در نوع خود جالب توجه است که میتوانید در تصویر پایین ببینید .

جمهوری مولوسیا پرچم و شعر ملی هم دارد . البته درباره این کشور ، بسیاری از کشورهای دنیا آن را به رسمیت نمیشناسند.شما در ادامه میتوانید در فیلم کوتاهی که قرار داده ایم اطلاعات بیشتری درباره ان به دست آورید .

...

دانلود فیلم

16 شهریور 1392