h وزیر امور خارجه : ایران هیچگاه هلوکاست را تکذیب نکرده + سند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

وزیر امور خارجه : ایران هیچگاه هلوکاست را تکذیب نکرده + سند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,وزیر امور خارجه : ایران هیچگاه هلوکاست را تکذیب نکرده + سند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,وزیر امور خارجه : ایران هیچگاه هلوکاست را تکذیب نکرده + سند

وزیر امور خارجه : ایران هیچگاه هلوکاست را تکذیب نکرده + سند

وزیر امور خارجه : ایران هیچگاه هلوکاست را تکذیب نکرده + سند

ظهور12 : تصویری از صحبت های اکانت توئیتری که به جواد ظریف نسبت داده شده است در شبکه های اجتماعی منتشر شده که خانمی در واکنش به تبریک سال نوی یهودی توسط جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، در توییتر به ایشان گفته که: "اگر ایران دست از تکذیب هولوکاست برمیداشت سال نو شیرینتر بود" و آقای ظریف در پاسخ نوشته: «ایران هیچگاه هلوکاست را تکذیب نکرده، مردی که این کار را میکرد دیگر رفته است... سال نو مبارک».

از طرفی پس از این پخش این خبر کریستین امانپور از روزنامه نگاران و فعالان رسانه ای که چند سال پیش از ایران اخراج شد در فیسبوک خود نوشت : همین حالا با جواد ظریف، وزیر خارجه ایران حرف زده ام و او تایید کرده که خودش توئیت کرده و آرزوی سال خوبی را برای یهودیان ایران و سراسر دنیا دارد. ظریف همچنین گفته که کشورش (ایران) هرگز هالوکاست را انکار نکرده و «مردی که برداشت می‌شد منکر آن است حالا رفته است» سال نو مبارک!

این در حالیست که جواد ظریف دیروز در مطلبی که بر روی صفحه فیس بوکش ارسال کرد از غیرفعال بودن صفحه توئیتر خود خبر داده بود .

14 شهریور 1392