h خبر خوش وزارت ورزش به فوتبال ایران و کی روش - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

خبر خوش وزارت ورزش به فوتبال ایران و کی روش,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,خبر خوش وزارت ورزش به فوتبال ایران و کی روش,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,خبر خوش وزارت ورزش به فوتبال ایران و کی روش

خبر خوش وزارت ورزش به فوتبال ایران و کی روش

سرپرست وزارت ورزش و جوانان در دیدار با علی کفاشیان و کارلوس کی‌ روش، بر حمایت کامل از تیم ملی و فدراسیون فوتبال در راه حضوری خوب و شایسته در مرحله نهایی جام جهانی برزیل تاکید کرد.

به گزارش ظهور12 به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان، رضا صالحی امیری صبح امروز به منظور پایان دادن به دغدغه‌های کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی، با وی و علی کفاشیان در نشستی صمیمی شرکت کرد تا در پایان این نشست کارلوس کروش با امید ساختمان وزارتخانه را ترک کند.

در این نشست که با حضور کیومرث هاشمی مدیر کل حوزه وزارتی و حمید سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای برگزار شد، دکتر سید رضا صالحی امیری به اهمیت حضور در جام جهانی فوتبال و تاثیری که این مهم بر نشاط و شادابی جامعه و غرور ملی ایرانیان در اقصی نقاط کشور و جهان می گذارد اشاره کرد و گفت: باید به دور از تمام حاشیه‌ها، تیم ملی را آماده و مهیای حضوری شایسته در برزیل 2014 کند و به طور مسلم وزارت ورزش و جوانان از هر گونه کمکی در این راه دریغ نخواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه دکتر روحانی رییس جمهور به وی اختیار تام داده است تا همه گونه حمایت را از تیم ملی فوتبال به عمل آورد، تصریح کرد: تبیین موارد اجرایی این کمک‌ها و حمایت‌ها بر عهده آقای کفاشیان است و ما نیز حمایت کامل را از ایشان داریم. بر این اساس کادر فنی تیم ملی باید تمام تمرکز خود را بر روی مسائل تاکتیکی و تکنیکی تیم ملی بگذارد و شرایطی را فراهم آورد تا تیم ملی با قدرت هر چه تمامتر آماده حضوری شایسته در رقابت‌های جام جهانی شود.

دکتر صالحی امیری همچنین با قدردانی از کادر فنی و بازیکنان تیم ملی و مجموعه فدراسیون فوتبال در راهیابی به جام جهانی تصریح کرد: نکته مهم در این رابطه دور بودن از حواشی است که امیدوارم تیم ملی با توجه به این مهم، خود را هدفمند آماده حضور در برزیل 2014 کند.

به گزارش ایسنا، در ابتدای این نشست از سوی علی کفاشیان رییس فدراسیون و کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی توضیحات کاملی راجع به برنامه های آماده‌سازی تیم ملی برای حضور در جام جهانی ارایه شد.

14 شهریور 1392