h فرناز قاضی زاده (مجری BBC فارسی) و پسرش/عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فرناز قاضی زاده (مجری BBC فارسی) و پسرش/عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فرناز قاضی زاده (مجری BBC فارسی) و پسرش/عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فرناز قاضی زاده (مجری BBC فارسی) و پسرش/عکس

فرناز قاضی زاده (مجری BBC فارسی) و پسرش/عکس

فرناز قاضی زاده (مجری BBC فارسی) و پسرش/عکس

فرناز قاضی زاده مجری 40 ساله برنامه های مختلف بی بی سی فارسی و مجری برنامه دیدبان است .

قاضی زاده پیشتر در داخل ایران فعالیت نیز داشته است ، زمانی که در ایران حضور داشت در یک برنامه علمی به نام کاوش مجری بود و در روزنامه های بسیاری از جمله در هفته‌نامه خانه (موسسه روزنامه‌نگاران جوان)، روزنامه ایرانیان، روزنامه زن، روزنامه نشاط، مجموعه مطبوعاتی جامعه روز، روزنامه آفتاب امروز، روزنامه هم میهن، هفته نامه تماشاگران، مجله سیلیکون، هفته نامه روزنامه حیات نو، خبرگزاری میراث فرهنگی ایران (CHN) و روزنامه یاس نو فعالیت داشت .

فرناز قاضی‌ زاده همسر سینا مطلبی است. این دو در سال ۱۳۷۸ در روزنامه نشاط آشنا شدند و در مهر ۱۳۸۰ ازدواج کردند. حاصل این ازدواج، مانی، پسر آنهاست که در شهریور سال ۱۳۸۱ به دنیا آمد که حالا 11 ساله است.

وی در فوریه 2005 به همراه مسعود بهنود، نوشابه امیری، هوشنگ اسدی و حسین باستانی روزنامه اینترنتی " روز آنلاین را راه اندازی کردند ، چندی بعد وی از ایران خارج شد و پس از گذشت مدتی به استخدام بخش فارسی BBC در آمد .

14 شهریور 1392