h سالار عقیلی : آلبوم «یار مست» را دانلود نکنید - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سالار عقیلی : آلبوم «یار مست» را دانلود نکنید,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سالار عقیلی : آلبوم «یار مست» را دانلود نکنید,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سالار عقیلی : آلبوم «یار مست» را دانلود نکنید

سالار عقیلی : آلبوم «یار مست» را دانلود نکنید

سالار عقیلی : آلبوم «یار مست» را دانلود نکنید

 

سالار عقیلی که به تازگی البومی با نام " یار مست " را منتشر کرده است در مصاحبه ای با وب سایت خبری موسیقی ما ضمن ابراز ناراحتی از کسانی که این البوم را به طور غیر مجاز پخش کرده اند از مردم درخواست کرد که برای گوش دادن به این آلبوم صرفا ان را خریداری کنند.

سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی که اخیرا آلبوم «یار مست» او توسط عده ای سودجو از طریق اینترنت به صورت غیر مجاز منتشر شده است، در گفت و گو با موسیقی ما گفت: متاسفانه عده ای که نمی‌دانم نامشان را چه بگذارم در یک اقدام غیر اخلاقی دست به انتشار غیر مجاز آلبوم موسیقی «یار مست» با صدای من زده‌اند که تمامی امتیاز آن به شرکت فرهنگی هنری ایران گام واگذار شده است. قرار بود این آلبوم از سوی این شرکت و در آینده ای نزدیک روانه بازار موسیقی شود که متاسفانه این امکان فراهم نشد و آلبوم پیش از موعد مقرر و به شکلی کاملا غیر رسمی و غیر اخلاقی و همچنین توسط یک سری افراد سودجو و منفعت طلب روانه دنیای مجازی اینترنت شده است.

عقیلی با تاکید بر اینکه چنین رفتاری، حرکت زشت و ناپسندی بوده، گفت: از آنجایی که من مدت‌ها پیش امتیاز این آلبوم را به شرکت فرهنگی-هنری ایران گام واگذار کرده‌ام، از تمامی هموطنان عزیزم تقاضا می‌کنم از دانلود قطعات این آلبوم از طریق اینترنت به شدت پرهیز کنند و همانند همیشه که من و همراهانم را از حمایت خود بی نصیب نگذاشتند، این بار نیز حمایتمان کنند. دانلود این اثر هم به ضرر من تمام می‌شود و هم به ضرر شرکت ایران گام که در عرصه موسیقی کشور همواره گامهای مثبتی برداشته است.
این خواننده در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه از این آلبوم فقط چند نسخه نزد من و دوستانی بود که به آن‌ها اعتماد داشتم، به نظر می‌رسد کسانی که دست به چنین کاری زده‌اند، قصد تخریب من را داشته‌اند و این کار آن‌ها دزدی هنری به حساب می‌آید. امیدوارم مردم منتظر باشند تا آلبوم منتشر شود و اجازه انتشار ارجینال آن را بدهند تا از هنرمند خود حمایت‌های لازم را کرده باشند و بار دیگر ثابت کنند که هنرمند با حمایت مخاطب خود زنده است.
براي خريد اينترنتي از اينجا اقدام كنيد
14 شهریور 1392