h حکم جلب فتح الله زاده را خواهم گرفت ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حکم جلب فتح الله زاده را خواهم گرفت !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حکم جلب فتح الله زاده را خواهم گرفت !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حکم جلب فتح الله زاده را خواهم گرفت !

حکم جلب فتح الله زاده را خواهم گرفت !

حکم جلب فتح الله زاده را خواهم گرفت !

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرگزاری مهر : ناصر فریاد شیران یکی از مدیران فنی سابق باشگاه استقلال از شکایت رسمی علیه این باشگاه خبر داد

وی دراین باره گفت که غریب به 4 سال است که به دنبال طلبش از استقلال است اما مدیران این باشگاه اصلا به پاسخگوی شکایت بنده در کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال نیستند .

وی در ادامه گفت که قصد دارد از طریق واحد شکایت ورزشی مستقر در سازمان بازرسی مسئله خود را پیگیری کند تا شاید بتواند بعد از مدت ها پولش را زنده کند .

فریاد شیران در ادامه افزود که قصد دارد تا آخر این شکایت را پیگیری کند و اگر باقی تعداد طلب کار زیاد این باشگاه تمایل داشته باشند میتوانند به وی وکالت دهند تا بتواند حکم جلب مدیر عامل استقلال را دریافت کند .

این مدیر سابق استقلال گفت که بارها با مسئولان و مخصوصا شخص علی فتح الله زاده جلسه گذاشته اند و در این باره تصمیم گیری کرده اند اما مدیر عامل باشگاه اصلا توجهی به این مسئله نمیکند . ناصر فریاد شیران هم ظاهرا قصد دارد به همراه دیگر طلب کاران مراسمی ترتیب دهند و در آن از فتح الله بخاطر اینکه حرف راست نمیزد تقدیر کند و حتی به وی جایزه ای هم بدهد .

13 شهریور 1392