h حمله دوباره علی کریمی به رویانیان و محمدرضا خلعتبری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمله دوباره علی کریمی به رویانیان و محمدرضا خلعتبری,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمله دوباره علی کریمی به رویانیان و محمدرضا خلعتبری,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمله دوباره علی کریمی به رویانیان و محمدرضا خلعتبری

حمله دوباره علی کریمی به رویانیان و محمدرضا خلعتبری

ازیکن سابق پرسپولیس در خصوص صحبت‌های مدیر عامل پرسپولیس مبنی بر برگرداندن کریمی به این تیم در نیم فصل رقابت‌ها گفت: برایم خیلی جالب است، تا دو ماه قبل به من بعضی لقب‌ها را می‌دادند ولی الان می‌خواهند به پرسپولیس برگردم!

وی افزود: این صحبت‌های مسئولان باشگاه پرسپولیس عوام فریبی است. تا زمانی که بعضی افراد در پرسپولیس حضور دارند به هیچ وجه بر نمی گردم. از هواداران عذر می‌خواهم. آنها اخلاق من را می‌دانند هیچ وقت حرف بیهوده نمی‌زنم. تا زمانی که بعضی از افراد در پرسپولیس حضور دارند به این تیم برنمی‌گردم، حتی با این افراد به بهشت هم نمی روم.

کریمی درباره‌ی پیوستن خلعتبری به پرسپولیس و قانون شکنی احتمالی که در ثبت قرار داد این بازیکن اتفاق خواهد افتاد تأکید کرد: این افراد فقط دم از قانون می‌زنند و در اصل بزرگترین قانون شکن هستند، به هر حال فدراسیون فوتبال متولی این امر است و باید منتظر تصمیمات جدید ماند.

وی افزود: خلعتبری بازیکن بزرگ و ملی است و امیدوارم به پرسپولیس برود و با بازی‌های خوب دل هواداران را شاد کند.

11 شهریور 1392