h مجتبی جباری درخواست بازگشت به سپاهان را رد کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مجتبی جباری درخواست بازگشت به سپاهان را رد کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مجتبی جباری درخواست بازگشت به سپاهان را رد کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مجتبی جباری درخواست بازگشت به سپاهان را رد کرد

مجتبی جباری درخواست بازگشت به سپاهان را رد کرد

کرانچار در جلسه با سمیعی‌نژاد از مدیران رده بالای کارخانه فولاد مبارکه سپاهان اعلام کرده در صورت بازگشت مجتبی جباری او شانس زیادی برای بازی نخواهد داشت و از ابتدا هم در لیست‌اش نبوده است.

قانون آنلاین- رایزنی‌ها برای بازگرداندن شماره هشت جنجالی سپاهان به اصفهان ادامه دارد و جباری کماکان از بازگشت طفره می‌رود. در حالی که باشگاه سپاهان چهارشنبه گذشته را روز بازگشت جباری به اصفهان و آشتی‌کنان با کرانچار اعلام کرده بود، هافبک همیشه معترض فوتبال ایران از حضور در اصفهان سر باز زد تا رحیمی مدیرعامل را وادار به سفر به تهران کند.

گویا رحیمی قبل از دیدار سپاهان مقابل داماش با حضور در منزل جباری از او خواسته بود تا از تصمیمش صرف‌نظر کند و به اصفهان برگردد اما جباری همچنان اعلام کرده که قصد ادامه فوتبال را ندارد و پول آنها را پس می‌دهد.

گفته می‌شود جباری از اصفهان خبردار شده که هواداران در صورت بازگشت او قصد دارند علیه وی شعار بدهند و همین موضوع شرایط را برای بازگشت شماره هشت مشکل کرده است. این درحالی است که روز گذشته کرانچار در جلسه با سمیعی‌نژاد از مدیران رده بالای کارخانه فولاد مبارکه سپاهان اعلام کرده در صورت بازگشت جباری او شانس زیادی برای بازی نخواهد داشت و از ابتدا هم در لیست‌اش نبوده و از رحیمی گله دارد که چرا بدون هماهنگی با وی اقدام به جذب این بازیکن کرده است.

11 شهریور 1392