h رهبر کره شمالی معشوقه فاحشه اش را تیرباران کرد + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رهبر کره شمالی معشوقه فاحشه اش را تیرباران کرد + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رهبر کره شمالی معشوقه فاحشه اش را تیرباران کرد + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رهبر کره شمالی معشوقه فاحشه اش را تیرباران کرد + عکس

رهبر کره شمالی معشوقه فاحشه اش را تیرباران کرد + عکس

رهبر کره شمالی معشوقه فاحشه اش را تیرباران کرد + عکس

یک روزنامه پرتیراژ کره جنوبی ادعا کرد رهبر کره شمالی معشوقه سابقش را اعدام کرده است

به گزارش دیلی میل انگلستان، این روزنامه ادعا کرده است: کیم جون اون رهبر کره شمالی شخصا دستور اعدام هیون سانگ وول خواننده مشهور این کشور را صادر کرده است. این روزنامه نوشته است هیونگ سانگ از خوانندگان بسیار سرشناس کره شمالی بود که ظاهرا اخیرا از او یک ویدئوی پرنو در کره شمالی و چین منتشر شده بود. او به همراه چند تن دیگر از گروه ارکستر کره شمالی متهم به فیلم برداری از خود برای ساخت فیلم پورنو و فروش آن در کره شمالی و چین بودند.

همین طورگفته شده است در نزد هیونگ سانگ وول یک جلد انجیل پیدا شده بود که در این کشور نگهداری متون مذهبی از بزرگترین جرائم به شما می رود.

روزنامه چوسان ایلبو کره جنوبی یادآور شده است رهبر کره شمالی در زمانی که این خواننده یک تینیجر (بین 14 - 18 ) بوده است با او رابطه داشته ولی به دستور پدرش مجبور به قطع این رابطه شده بود ولی پس از به قدرت رسیدن کیم جون اون او دوباره روابطی با این زن برقرار کرده بود.

به گزارش شفقنا در ادامه خبر آمده است که این خواننده به همراه مان کیونگ جین رهبر ارکستر اونهاسو و چند تن دیگر از گروه موسیقی اش در روز 17 آگوست دستگیر شده و سه روز بعد در ملاء عام و در برابر همکاران ارکستر و خانواده هایشان تیرباران شده است.

9 شهریور 1392