h زندگی خصوصی بشار اسد و همسرش به روایت فرانسوی ها - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

زندگی خصوصی بشار اسد و همسرش به روایت فرانسوی ها,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,زندگی خصوصی بشار اسد و همسرش به روایت فرانسوی ها,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,زندگی خصوصی بشار اسد و همسرش به روایت فرانسوی ها

زندگی خصوصی بشار اسد و همسرش به روایت فرانسوی ها

زندگی خصوصی بشار اسد و همسرش به روایت فرانسوی ها

خبرگزاری فرانسه در گزارشی به بخشی از زندگی بشار اسد رئیس جمهور سوریه در سایه افزایش تهدیدات به حمله نظامی خارجی علیه این کشور پرداخت.

او افزود: اسد به مشاورانش گوش فرامی دهد اما تصمیمات خود را به تنهایی اتخاذ می کند.

به گزارش سرویس وبگردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نوشته خبرگزاری فرانسه، یک بازرگان سوری که در ارتباط با مراکز قدرت در سوریه است گفت: بشار اسد رئیس جمهور 47 ساله سوریه کار را خود را به صورت طبیعی ادامه می دهد و جلساتی را با مشاوران خود برگزار می کند. در او آثار خستگی یا بحران یا فشار دیده نمی شود.

یک دیپلمات اروپایی که معمولا میان بیروت و دمشق در رفت و آمد است هم گفت : اسد در خط ملی و داوطلبانه حرکت می کند.

کارشناس دیگری در امور سوریه که خواست نامش اعلام نشود گفت که اسد از پدرش "حافظ اسد" خونسردی را به ارث برده است اما اگر او دستور حمله شیمیایی را صادر کرده باشد نشان می دهد بشار حکمت را از پدرش به ارث نبرده است.

یک زن هم که اسد و همسرش را هر از گاهی ملاقات می کند نیز گفت: زندگی این دو، بسیار طبیعی است .

اسماء (همسر بشار اسد) به میزان زیادی درگیر ساخت موزه کودکان در مرکز دمشق است. این زوج وقت زیادی را به همراه فرزندان خود می گذرانند. در چند هفته اخیر تنها تغییر روی داده این است که در جای قبلی خود نمی خوابند.

رویترز می نویسد: بشار اسد سعی می کند تصویری از یک رهبر آرام و آماده مقابله با بزرگترین چالش از زمان برعهده گرفتن قدرت در 14 سال قبل تاکنون ارائه کند و این در حالی است که آمادگی های کشورهای غربی برای حمله نظامی به سوریه روبه افزایش است.

7 شهریور 1392