h شکایت عجیب یک زن و مرد ایرانی از هم ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شکایت عجیب یک زن و مرد ایرانی از هم !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شکایت عجیب یک زن و مرد ایرانی از هم !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شکایت عجیب یک زن و مرد ایرانی از هم !

شکایت عجیب یک زن و مرد ایرانی از هم !

شوهر این‌زن ادعا می‌کند وی با جعل امضای وکلا به کلاهبرداری‌های میلیونی دست می‌زند.

به گزارش اقتصاد ایران آنلاین، این زن وقتی پیش روی امجدیان، بازپرس شعبه 14 دادسرای خارک ایستاد، گفت: مدیرعامل یک شرکت حقوقی هستم. سال 88 خیلی اتفاقی که برای خرید گوشی تلفن همراه به پاساژ علاءالدین رفته بودم، با مرد موبایل‌فروشی به نام کامران آشنا شدم.

از آن روز به بعد من و کامران تلفنی با هم در ارتباط بودیم و هر از گاهی برای دیدن هم بیرون قرار ملاقات می‌گذاشتیم.

طولی نکشید که کامران به من پیشنهاد ازدواج داد، از آنجا که من در زندگی یکبار شکست خورده بودم و هیچ سرپناهی نداشتم از طرفی نیز نیاز به یک مونس و همدم داشتم وقتی دیدم کامران مرد زندگی است، پذیرفتم و با وی ازدواج موقت کردم.چون کامران از وضعیت مالی خوبی برخوردار بود، پیشنهاد دادم با هم یک شرکت حقوقی تاسیس کنیم چرا که من کارشناس ارشد حقوقی هستم و همسرم سرمایه این کار را داشت.

بنابراین با سرمایه کامران ما یک شرکت خصوصی تاسیس کردیم، سرانجام با گذشت سه سال زندگی یک روز که به خانه رفتم دیدم دار و ندارم برباد رفته است و همسرم 250 میلیون تومان پول و ساعت مچی عتیقه‌ام را به سرقت برده است.

با ادعاهای خانم مدیر عامل، تیمی از پلیس ماموریت یافت شوهر فریبکار این زن را دستگیر کنند. سرانجام با گذشت چند شبانه روز تحقیقات گسترده در اواسط مردادماه سال جاری کامران در حالی‌که سوار بر خودرویش بود، در یکی از خیابان‌های پایتخت دستگیر شد.این مرد وقتی در برابر بازپرس پرونده ایستاد، گفت: صحبت‌های همسر سابقم دروغ است.

وی به من تهمت می‌زند چرا که وقتی من از او جدا شدم کارت عابربانکم دراختیارش بود، برای جلوگیری از سوءاستفاده به بانک رفتم و حسابم را مسدود کردم. همسر سابقم یک کلاهبردار است و با فریب و چرب‌زبانی از من خواست سرمایه‌ای در اختیارش بگذارم تا وی یک شرکت حقوقی تاسیس کند.

من نیز به وی اعتماد کردم و سرمایه در اختیارش گذاشتم اما در مدت سه سال همکاری که با وی داشتم متوجه شدم همسرم با تاسیس یک شرکت تعاونی خدمات حقوقی تنها اقدام به جعل امضای وکلا کرده و سوءاستفاده می‌کند و حالا نیز به‌خاطر قرارداد جعلی در شعبه اول بازپرسی این دادسرا پرونده دارد.چون من حسابم را مسدود کرده‌ام وی به من تهمت سرقت 250 میلیون تومانی از خانه‌اش می‌زند در حالی‌که وی آهی در بساط ندارد و با سرمایه من شرکت را راه‌اندازی کرد و وقتی متوجه شدم وی با جعل امضای وکلا از مدارک آنان سوءاستفاده کرده و دست به کلاهبرداری می‌زند همکاری با وی را قطع کردم.

بنابراین گزارش، با توجه به چند شاخه‌ای بودن این پرونده پلیس در حال رازگشایی است.

5 شهریور 1392