h نماد ابلیسک بر روی گنبد در اذربایجان ایران + تصاویر تاسف بار - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نماد ابلیسک بر روی گنبد در اذربایجان ایران + تصاویر تاسف بار,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نماد ابلیسک بر روی گنبد در اذربایجان ایران + تصاویر تاسف بار,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نماد ابلیسک بر روی گنبد در اذربایجان ایران + تصاویر تاسف بار

نماد ابلیسک بر روی گنبد در اذربایجان ایران + تصاویر تاسف بار

نماد ابلیسک بر روی گنبد در اذربایجان ایران + تصاویر تاسف بار

به گزارش ظهور12 به نقل از راوی نیوز : «اُبِلیسک» ستونی با قاعده چند ضلعی و رأس هرمی است که ظاهراً سمبل «اُبِلیسک» در زمان حضرت ابراهیم علیه‌السلام هم وجود داشته است، لذا پیامبر بزرگ خدا با این ذهنیت در حرم الهی نماد شیطان را به صورت «ابلیسک» می‌سازد و آن را رمی می‌کند، تا با این عمل تمام اوهامی را که تا امروز هم ادامه یافته است، طرد کند، این نماد، امروزه در میدان‌های بزرگ کشورهای اروپایی و آمریکا ساخته شده و مردم هرروز به گِرد آن می‌چرخند! این درحالی که سنگ بنای «ابلیسک» از مصر باستان باقی و در شهرهایی نظیر سیسیل،‌ پاریس، لندن، نیویورک و سزاریا در قسمت اشغال شده فلسطین نصب شده است.

در شیخ تپه ارومیه و در باند پائین ساختمانی در حال ساخت است که بی شک توجه تمام همشهریانی را که درآن مسیر تردد می کنند جذب می کند.

چند روز پیش در طبقه آخر این ساختمان یک گنبد احداث گردیده و نکته جالب نمادی است که بر روی آن قرار گرفته است،این نماد همان گونه که در بالا توضیح داده شده است به عنوان نماد شیطان شناخته می شود و حالا سر از شهر ما در آورده است.

این ابلیسک دقیقاً مانند آبلیسکی است که در کشور جمهوری آذربایجان سال قبل ، توسط الهام علی اف ملعون رونمایی شد

حالا ما این نماد را در استان آذربایجان خودمان می بینیم که ساخته شده است.

نکته مهم آن است که این نماد پلید و شیطانی بر فراز یک گنبد برافراشته شده است . گنبدی که در کشور اسلامی ما نماد مسجد و دین اسلام است ، حال شاهدیم که این نماد شیطانی را بر روی این گنبد گذاشته اند .نماد شیطانی ابلیسک بر بالای گنبد !

وای بر ما اگر در برابر این هتاکی ها سکوت کنیم و به وظیفه خود عمل نکنیم . قطعاً باید مردم مومن شهر ارومیه برای ساخت این نماد شیطانی اعتراض کنند و اگر لازم شد آن را تخریب کنند .

5 شهریور 1392