h محمدرضا خلعتبری : در دربی بازی خواهم کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

محمدرضا خلعتبری : در دربی بازی خواهم کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,محمدرضا خلعتبری : در دربی بازی خواهم کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,محمدرضا خلعتبری : در دربی بازی خواهم کرد

محمدرضا خلعتبری : در دربی بازی خواهم کرد

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: از حسین هدایتی به خاطر کار بزرگی که انجام داد و زمینه حضور مرا در پرسپولیس فراهم کرد، تشکر می کنم

محمدرضا خلعتبری در واکنش به خبر حضور رسمی اش در پرسپولیس گفت: می دانم این انتقال قطعی شده اما تا زمانی که امضای نهایی صورت نگیرد نمی توان به صورت صددرصد در این مورد صحبت کرد. با این حال اگر اتفاق خاصی رخ ندهد حضورم در پرسپولیس قطعی است و فقط منتظر بازگشت آقای رویانیان از کربلا هستم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این نقل و انتقال از نظر مالی به نفع او بوده یا خیر، اظهار داشت: قطعا از نظر مالی به نفع من نبوده اما بعضی اوقات انسان به خاطر کشورش خیلی کارها انجام می دهد و از خیلی چیزها می گذرد؛ من هم کار خاصی نکرده ام.

مهاجم تیم ملی درباره نقش حسین هدایتی در این انتقال عنوان کرد: واقعا از ایشان تشکر ویژه ای می کنم به خاطر اینکه کار بزرگی انجام دادند و زمینه این انتقال را فراهم کردند.

خلعتبری در پاسخ به این سوال که چه زمانی در تمرینات پرسپولیس شرکت خواهد کرد و آیا اینکه به دربی جمعه آینده خواهد رسید یا خیر گفت: اگر کار انتقالم نهایی شود تا 2،3 روز آینده در تمرین پرسپولیس حضور پیدا می کنم. در خصوص دربی هم باید بگویم فعلا مصدومیت کوچکی در ناحیه مچ پایم دارم و در کمپ تیم ملی در حال فیزیوتراپی هستم. اگر تا ابتدای هفته آینده تمریناتم را شروع کنم و از نظر بدنی شرایط خوبی داشته باشم با صلاح کادر فنی می توانم در دربی بازی کنم.

وی در واکنش به صحبت های محمد رویانیان مبنی بر اینکه امیدواریم اتومبیل خلعتبری را در درفشی فر ببینیم، تصریح کرد: انشاءالله که اینطور باشد. من یک پژو پارس دارم که با آن به تمرین می آیم.

مهاجم تیم ملی در پایان به حالت شوخی گفت: سال گذشته حرف هایی مبنی بر پیوستنم به پرسپولیس مطرح بود و من قبل از صحبت در مورد قراردادم، اتومبیلی خریدم تا دیگر حرف و حدیثی نباشد و نگویند پرسپولیس به من ماشین داده است!

5 شهریور 1392