h تجاوز جنسی به زنان در مکانی باور نکردنی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تجاوز جنسی به زنان در مکانی باور نکردنی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تجاوز جنسی به زنان در مکانی باور نکردنی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تجاوز جنسی به زنان در مکانی باور نکردنی

تجاوز جنسی به زنان در مکانی باور نکردنی

فرد متجاوز پس انتخاب قربانیان خود آنان را پس از ضرب و شتم در سرویس های بهداشتی بانوان در فروشگاه های زنجیره ای در شهر جکسون ویل برده و مورد سو استفاده جنسی قرار می داد.

نیویورک تایمز خبر داد : جیمز پاتریک تدریس ۲۹ ساله پس از پنهان شدن در سرویس‌های بهداشتی بانوان در فروشگاه های زنجیره ای شهر جکسون ویل در فیلوریدا قربانی خود را انتخاب و پس از بستن سرو صورت قربانی خود را با کیسه های پلاستیکی می پوشاند آنان را مورد سو استفاده جنسی قرار می داد.

جیمز پارتیک با حبس واقدام به تجاوز و فساد جنایی و پس از گزارش یکی از شاهدان عینی توسط پلیس دستگیر شد.

وی پس از ضرب شتم آخرین قربانی خود در سرویس بهداشتی بانوان توسط شاهد عینی این حادثه که با جیغ و فریاد دختر نه ساله ای که قبل از بسته شدن دهان خود توسط چسپ و کیسه پلاستکی مراتب امر را به اطلاع پلیس حاضر در این فروشگاه رساند.

وی هنگام انجام عمل بی‌شرمانه خود توسط پلیس دستگیر شد و قربانی نه ساله به دلیل ضرب و شتم وارد برای کمک های فوری به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ؛ خانواده این دختر نه ساله که شاگرد یک مدرسه ابتدایی در جکسون ویل از مقامات خواستار اجرای عدالت شدند.

4 شهریور 1392