h مجتبی جباری : پول سپاهان را پس می‌دهم و تا نیم فصل بازی نمی‌کنم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مجتبی جباری : پول سپاهان را پس می‌دهم و تا نیم فصل بازی نمی‌کنم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مجتبی جباری : پول سپاهان را پس می‌دهم و تا نیم فصل بازی نمی‌کنم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مجتبی جباری : پول سپاهان را پس می‌دهم و تا نیم فصل بازی نمی‌کنم

مجتبی جباری : پول سپاهان را پس می‌دهم و تا نیم فصل بازی نمی‌کنم

مجتبی جباری می‌گوید: «آن چیزی را که تصور می‌کردم در سپاهان پیدا نکردم. بعد از ۱۰سال بازی در استقلال و زندگی با آن شرایط، حقیقتش فکر اینجایش را نکرده بودم که ممکن است از نظر روحی و ذهنی در این شرایط قرار بگیرم. الان هم از نظر بدنی کاملا آماده‌ام و قطعا هم از نظر فنی مشکلی ندارم. اما اتفاقات این دو ماه کار را به جایی رسانده که قطعا می‌خواهم مدتی از فوتبال دور باشم. باور کنید آن‌قدر خسته‌ام که برای من حتی اداره رستورانم فعلا مطلوب‌تر از فوتبال است. من به تهران برگشته‌ام، فقط به این دلیل که بتوانم یک مدت از کنار به این فکر کنم که در این مدت چه بر من گذشت.»

گل نوشت : جباری ادامه می‌دهد: «حقیقتش خیلی وقت است که این موضوع را با مدیریت سپاهان در میان گذاشتم اما آن‌ها هم سعی در مجاب کردن من داشتند تا بمانم و بجنگم. موضوع به آقای کرانچار هم انتقال داده شده بود و ایشان به من گفتند بروم و وقتی شرایطم بهتر شد برگردم. من به این صحبت‌ها احترام می‌گذارم و اعلام می‌کنم که تصمیم خودم را برای جدایی از سپاهان گرفته‌ام و البته دستمزدی که از این تیم دریافت کرده‌ام را نیز با کمال میل به ایشان پس می‌دهم.»

مجتبی جباری ادامه می‌دهد: «من در سپاهان آن بازیکن صد درصد نبودم، شاید به این دلیل که از نظر ذهنی نمی‌توانستم باشم. من بازیکنی هستم که اگرچه از نظر بدنی آماده‌ام اما دوست دارم با جان و دل برای تیمم بازی کنم. حقیقتش در این چند وقت فقط اسم مجتبی جباری بازی می‌کرد نه خود خود من. شاید به این دلیل که فضای کلی با آن چیزی که من احساس می‌کردم فرق داشت البته نه اینکه سپاهان و شرایط این باشگاه بد باشد.»

جباری در پایان هم حرف‌هایش را این‌طور تمام می‌کند: «امیدوارم با ریکاوری ذهنی دوباره در شرایطی که در مرحله مقدماتی جام جهانی بودم قرار بگیرم.»

وقتی از جباری در مورد تیم بعدی‌اش صحبت می‌کنیم این‌طور جواب می‌دهد: «فعلا چیزی مشخص نیست، می‌خواهم تا نیم‌فصل از فوتبال دور باشم و بعد تصمیم بگیرم. فعلا باید سفری بروم و فکر کنم.»

2 شهریور 1392