h صحبت های بازیکنان پرسپولیس پس از باخت مقابل نفت تهران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

صحبت های بازیکنان پرسپولیس پس از باخت مقابل نفت تهران,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,صحبت های بازیکنان پرسپولیس پس از باخت مقابل نفت تهران,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,صحبت های بازیکنان پرسپولیس پس از باخت مقابل نفت تهران

صحبت های بازیکنان پرسپولیس پس از باخت مقابل نفت تهران

پس از اینکه پرسپولیس در ورزشگاه تختی با نتیجه یک بر صفر مقابل نفت تهران شکست خورد برخی از بازیکنان این تیم از جمله سید جلال حسینی، امید عالیشاه، قاسم دهنوی، حسین ماهینی و غلامرضا رضایی مصاحبه نکردند.

سید جلال حسینی در پاسخ به خبرنگار ایسنا درباره بازی گفت: هیچ چی!

امید عالیشاه نیز گفت: جان مصاحبه کردن ندارم!

قاسم دهنوی هم در پاسخ سوالی درباره بازی تیم پرسپولیس گفت: باختن حرف ندارد!

حسین ماهینی و غلامرضا رضایی نیز گفت‌وگویی با اصحاب رسانه نداشتند.

محمد نوری پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل نفت تهران در هفته ششم مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: نمی‌خواهم بهانه بیاورم. ما امشب خوب بازی نکردیم اما نور ورزشگاه تختی واقعاً کافی نبود.

وی در ادامه افزود: در یک ضدحمله و روی یک غافلگیری گل خوردیم. زمانی که گل خوردیم فرصتی برای جبران نداشتیم و داور بلافاصله سوت پایان بازی را زد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 2 بازی دشوار مقابل فولاد و استقلال پیش رو داریم که امیدوارم با امتیازاتی که مقابل این 2 تیم کسب می‌کنیم دل هواداران را شاد و این نتیجه را جبران کنیم. محسن بنگر پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل نفت تهران گفت: نسبت به بازی قبل خوب کار نکردیم اما روی اتفاق نتیجه را واگذار کردیم.

وی ادامه داد: امتیازات را خیلی مفت از دست می‌دهیم و این موضوع آخر فصل به ضرر ما خواهد بود. امیدوارم در بازی‌های بعدی بهتر باشیم.

مدافع پرسپولیس خاطرنشان کرد: در 6 بازی 2 گل خوردیم و فکر نمی‌کنم این آمار بدی باشد. همانطور که گفتم امروز روی اتفاق باختیم.

بنگر تصریح کرد: چمن ورزشگاه تختی واقعا افتضاح بود و می‌توانم بگویم زمین تمرینی ما از این زمین بهتر بود اما به هر حال میزبان حق دارد زمین را انتخاب کند و چاره‌ای نیست.

سید‌مهدی سید‌صالحی پس از شکست یک بر صفر پرسپولیس برابر نفت تهران در خصوص این بازی اظهار داشت: بازی خوبی بود و فکر می‌کنم مستحق باخت نبودیم. با این شکست شرمنده مردم و دایی شدیم.

وی ادامه داد: حتما حکمتی است که در طول هفته زحمت می‌کشیم اما در مسابقه با بد‌شانسی ما یا خوش‌شانسی حریف نتیجه را واگذار می‌کنیم. در این مسابقه نفتی‌ها کار خاصی انجام ندادند اما پیروز شدند. در خصوص زمین مسابقه هم باید بگویم که شرایط خوبی نداشت.

سید‌صالحی با بیان اینکه نباید شکست امروز را به زمین و زمان ربط دهیم، خاطرنشان کرد: شکست‌مان را نباید به کیفیت بد زمین ربط دهیم. فکر می‌کنم تساوی عادلانه‌تر بود و امیدوارم بتوانیم در بازی‌های بعد این نتایج را جبران کنیم. روند پرسپولیس رو به رشد است و سرانجام عروسی به کوچه ما هم می‌آید.

وی در پاسخ به این سوال که چرا موقعیت‌های کمی نصیبش می‌شود، تصریح کرد: به پرسپولیس آمده‌ام تا دینم را ادا کنم. تمام تلاشم را برای موفقیت تیمم به کار می‌گیرم و امیدوارم خدا به همه عزت بدهد.

2 شهریور 1392