h پخش تصاویر هولناک شکنجه و جنایات منافقین در صدا و سیما + فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پخش تصاویر هولناک شکنجه و جنایات منافقین در صدا و سیما + فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پخش تصاویر هولناک شکنجه و جنایات منافقین در صدا و سیما + فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پخش تصاویر هولناک شکنجه و جنایات منافقین در صدا و سیما + فیلم

پخش تصاویر هولناک شکنجه و جنایات منافقین در صدا و سیما + فیلم

در پنجمین قسمت از مستند رویای سیاه اسناد و تصاویری بسیار هولناک و دردآور از شکنجه‌ پاسداران انقلاب اسلامی و مردم عادی توسط اعضای گروهک تروریستی منافقین به نمایش درآمد. قسمت پنجم مستند رویای سیاه صحنه‌های درناکی دارد که برای اولین بار اوج مظلومیت انقلاب و شهدای ترور را به تصویر می‌کشد.

درگیری‌های سپاه پاسداران برای انهدام خانه‌های تیمی نیز از دیگر بخش‌های این قسمت می‌باشد که هلاکت موسی خیابانی و انهدام خانه تیمی اصلی گروهک تروریستی منافقین در شمال شهر تهران را نشان می‌دهد.

شهید لاجوردی در حالی که فرزند مسعود رجوی را در آغوش دارد تا در درگیری به کودک بی‌گناه آسیبی نرسد، با نشان دادن جنازه موسی خیابانی چگونگی انهدام خانه تیمی منافقین را تشریح می‌کند.

مستند رویای سیاه به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ایمان گودرزی روایتی از گذشته تا وضعیت امروز گروهک تروریستی منافقین است که با همکاری شبکه سوم سیما و موسسه راهبردی دیده‌بان تهیه شده و هر شب ساعت 20:15 دقیقه از شبکه سوم سیما بر روی آنتن می‌رود.

...

دانلود ویدئو

31 مرداد 1392