h مدیر برنامه‌های محمدرضا خلعتبری میزان قرار داد وی را فاش ساخت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مدیر برنامه‌های محمدرضا خلعتبری میزان قرار داد وی را فاش ساخت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مدیر برنامه‌های محمدرضا خلعتبری میزان قرار داد وی را فاش ساخت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مدیر برنامه‌های محمدرضا خلعتبری میزان قرار داد وی را فاش ساخت

مدیر برنامه‌های محمدرضا خلعتبری میزان قرار داد وی را فاش ساخت

مدیر برنامه‌های محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت انتقال این بازیکن به پرسپولیس اظهار کرد: مسئولان باشگاه عجمان حاضر شده‌اند که تخفیف قابل توجهی به پرسپولیس بدهند. من رقم‌هایی را در رسانه‌های ایران دیده‌ام که به هیچ عنوان صحت ندارد و حتی این رقم خیلی کمتر از 3 و نیم میلیاردی است که بعضی‌ها مطرح کرده‌اند.

وی ادامه داد: توافقات بین دو طرف انجام شده و فقط بر سر نوع پرداخت مبلغ رضایتنامه بین دو طرف کمی اختلاف است که آن هم طی یکی دو روز آینده برطرف می‌شود. عجمانی‌ها اصلا اذیت نکردند و ما کاملا با آن‌ها یک همکاری فوتبالی داشتیم.

زمانی، با اشاره به اینکه خلعتبری در قرارداد خود با پرسپولیس هم تخفیف ویژه‌ای قائل شده گفت: قرارداد خلعتبری با پرسپولیس دوساله خواهد بود که برای سال اول او تخفیف خیلی ویژه‌ای به پرسپولیس داده است و شک نکنید یکی از دلایلی که این انتقال انجام می‌شود، این است که خلعتبری راضی شده در سال اول حضور خود در پرسپولیس مبلغ کمی بگیرد. شما اگر به قرارداد بازیکنان خوب در لیگ برتر نگاه کنید که البته قیمت آن‌ها هم گفته نمی‌شود، متوجه می‌شوید که چه رقم‌هایی وجود دارد. اما خلعتبری حاضر شد برای سال اول مبلغ کمی از پرسپولیس بگیرد.

وی درباره اینکه چرا در مقطعی مذاکرات دو باشگاه به بن بست خورده بود گفت: مشکلی در میان نبود. آن خبری که منتشر شده بود و گفته بودند دو باشگاه به توافق نرسیده‌اند درست نبود. همه چیز خیلی دوستانه بین مسئولان دو باشگاه انجام شد. به هر حال باشگاه عجمان باید همین پول را برای جذب بازیکن دیگری هزینه کند. مشکل آن‌ها این است که خلعتبری سهمیه بازیکن آسیایی‌شان محسوب می‌شود و خیلی سخت می‌توانند بازیکن آسیایی بگیرند. ضمن اینکه آن‌ها به هیچ عنوان حاضر به از دست دادن خلعتبری نبودند اما با توجه به درخواست پرسپولیس موافقت کردند که این بازیکن به ایران برگردد.

زمانی همچنین گفت: در این قرارداد باشگاه پرسپولیس ضرر نمی‌کند. فراموش نکنید که خلعتبری با عجمان قرارداد دو ساله به ارزش 7 و نیم میلیارد تومان داشت اما ما در سال جام جهانی قرار داریم و هیچ بازیکنی وجود ندارد که حضور در جام جهانی را به همراه تیم ملی کشورش از دست بدهد. خلعتبری هم از این قاعده مستثنی نیست و دوست دارد با تیم ملی مسافر برزیل باشد.

31 مرداد 1392