h نام جالب یک مجرم آمریکایی که جنجال آفرید + فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نام جالب یک مجرم آمریکایی که جنجال آفرید + فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نام جالب یک مجرم آمریکایی که جنجال آفرید + فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نام جالب یک مجرم آمریکایی که جنجال آفرید + فیلم

نام جالب یک مجرم آمریکایی که جنجال آفرید + فیلم

پليس واشنگتن جوان 32ساله‌اي را به جرم قاچاق مواد مخدر بازداشت كرد كه نامي بسيار عجيب داشت، نام اين مرد چنان مضحك و طولاني است كه گويندگان راديو و تلويزيون هنگام خواندن خبر دستگيري‌اش نمي‌توانستند از خنده خودداري كنند و ادامه قرائت خبر دچار وقفه مي‌شد.

به گزارش پليس واشنگتن ، متهم پرونده به نام (بيوزو دو دو زوپيتي بوب بوب بوب) متهم شده كه در سال گذشته ميلادي دست به قاچاق مواد مخدر زده است.قاضي دادگاه، بيوزو را به پنج سال زندان به خاطر حمل مواد مخدر محكوم كرد.

پليس مي‌گويد اين جوان در گذشته نيز به جرم زير پا گذاشتن قوانين بازداشت شده بود و به خاطر اسم عجيب و غريبش يك متهم جالب براي پليس محسوب مي‌شود.نام اين متهم مورد بحث ايستگاه‌هاي خبري محلي است. مجريان خبري تلويزيوني و راديويي در بيان نام اين متهم دچار مشكل مي‌شوند و به خنده مي‌افتند.

در حال حاضر بيوزو به جرم نگهداري 60 اونس ماري‌جوانا در منطقه مديسون بازداشت شده است.او سال گذشته در مصاحبه‌اي گفته بود انتخاب چنين نام طولاني و عجيب دلايل خاصي دارد و هركدام از كلمات داراي معني و مفهوم ويژه‌اي است.

...

دانلود ویدئو

انتخاب زوپيتی و بوب بوب بوب كه اسمي مضحك است به زندگي خصوصي او بازمي‌گردد.وي مي‌گويد: اگرچه صدا زدن چنين نامي خنده‌دار است اما مفهوم خاصي دارد. پزشكان دادستاني منطقه، متهم را مبتلا به بيماري اسكيزوفرني مي‌دانند ولي او تشخيص پزشكان را قبول ندارد.

31 مرداد 1392