h چرا سید محمد خاتمی به بازیگران گیر داده است ؟! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

چرا سید محمد خاتمی به بازیگران گیر داده است ؟!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,چرا سید محمد خاتمی به بازیگران گیر داده است ؟!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,چرا سید محمد خاتمی به بازیگران گیر داده است ؟!

چرا سید محمد خاتمی به بازیگران گیر داده است ؟!

چرا سید محمد خاتمی به بازیگران گیر داده است ؟!

سید محمد خاتمی که پس از فتنه 88 به چهره ای منفور در بین مردم تبدیل شده بود و حیات سیاسی خود را در خطر می دید، در انتخابات 92 ریاست جمهوری با جدایی از اصلاح طلبان به صف کارگزاران پیوست و با متقاعد کردن عارف به کناره گیری از انتخابات، به دنبال سهم خواهی سیاسی از هاشمی رفسنجانی و روحانی بود تا شاید بتواند پیکر نیمه جان سیاسی خود را احیا نماید. اما از همان روزها براحتی پیش بینی می شد که کارگزارانی ها به راحتی به خاتمی بازی نمی دهند و او را در مجادلات سیاسی سهیم نخواهند کرد.

پس از آنکه خاتمی از پیوستن به هاشمی هم نتوانست جایگاه تخریب شده خود را در بین مردم بهبود بخشد، دست به دامن جامعه هنری و هنرمندان شد. حضور در پشت صحنه «شاهگوش» میرباقری اولین اقدامی بود که خاتمی سعی کرد باردیگر خود را در فضای رسانه ای کشور مطرح کند.

وی با گپ و گفت با میرباقری، دیدار با بازیگران و هنرپیشه ها و به تصویر کشیدن رابطه خوب و صمیمانه خود با قشر هنری جامعه، به دنبال جلب نظر مردم بود که شاید مردم را متوجه خود نماید و به شکلی به آن ها بگوید «من هم هستم» !

اما پیام تسلیت خاتمی به حامد بهداد که این روزها در سوگ پدر خود نشسته است، اقدام دیگری بود که خاتمی برای بازگرداندن محبوبیت خود در میان مردم انجام داد.

31 مرداد 1392