h سرقت به قصد انتقام گیری با صفحه شبیه پرداخت بانک - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سرقت به قصد انتقام گیری با صفحه شبیه پرداخت بانک,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سرقت به قصد انتقام گیری با صفحه شبیه پرداخت بانک,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سرقت به قصد انتقام گیری با صفحه شبیه پرداخت بانک

سرقت به قصد انتقام گیری با صفحه شبیه پرداخت بانک

مردی که به قصد انتقام از فردی، با راه‌اندازی یک درگاه بانکی جعلی(‌شبیه‌سازی ورود به پنجره حساب بانکی) در فضای مجازی، پول‌های موجود در حساب یک شهروند مشهدی را سرقت کرده بود، از سوی پلیس فتای استان خراسان رضوی دستگیر شد.

سرهنگ سیدمحسن عرفانی، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره گفت: چندروز پیش مردی با حضور در پلیس فتا از سرقت پول از حساب بانکی‌اش خبر داد.

وی افزود: با تشکیل پرونده‌ای در این زمینه، تحقیقات پلیس فتای استان خراسان رضوی آغاز و در ادامه معلوم شد سارق در فضای مجازی با راه‌اندازی یک درگاه جعلی مربوط به یک بانک در مشهد، پول‌های شاکی را به جای نقل و انتقالات واقعی بانکی، به حساب خود منتقل کرده است.

عرفانی یادآور شد: با مشخص شدن این موضوع، متهم در یکی از محله‌های شهر مشهد شناسایی و وی دستگیر شد و در مواجهه حضوری با شاکی به جرمش اعتراف کرد و گفت: به دلیل اختلاف مالی تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم.بنابراین با راه‌اندازی یک درگاه جعلی بانکی، از حساب شاکی پول سرقت کردم.

30 مرداد 1392