h توهین مجری بی بی سی فارسی به شهدا + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

توهین مجری بی بی سی فارسی به شهدا + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,توهین مجری بی بی سی فارسی به شهدا + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,توهین مجری بی بی سی فارسی به شهدا + عکس

توهین مجری بی بی سی فارسی به شهدا + عکس

سیاوش اردلان، مجری بی بی سی فارسی طی مطلبی در صفحه فیسبوک خود با اشاره به مراسم اختتامیه پنجمین دوره جشنواره موسیقی مقاومت، به شهدای دفاع مقدس توهین کرد.

وی در این مطلب موهن نوشته است: " گیتار و طبل و ارگ با موسیقی پاپ و جاز در زیر عکس های بزرگ "جنازه های لت و پار شده" رزمندگان و تصاویر [امام] خمینی و [آیت الله] خامنه ای بخشی از مراسم اختتامیه جشنواره موسیقی مقاومت در تالار وحدت تهران بود."

شایان ذکر است که پنجمین دوره جشنواره موسیقی مقاومت، شامگاه شنبه 26 مردادماه در تالار وحدت تهران با معرفی برگزیدگان خود به کار خود پایان داد.

در این مراسم، رضا یزدانی، خواننده موسیقی پاپ با تنظیم ویژه دو قطعه "خلیج فارس" و "داغ" برای مقاومت، آنها را بصورت زنده اجرا کرد.

به نظر می رسد که برای جلوگیری از سوء‌استفاده خارج نشینان که به هر بهانه ای اقدام به فحاشی و بی احترامی به ارزشها و مقدسات می کنند، مسئولان فرهنگی کشور باید دقت بیشتری در اجرای این قبیل برنامه ها به خرج دهند.

30 مرداد 1392