h افشاگری تکام دهنده دختر فریب خرده از فتوای جهاد نکاح - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

افشاگری تکام دهنده دختر فریب خرده از فتوای جهاد نکاح,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,افشاگری تکام دهنده دختر فریب خرده از فتوای جهاد نکاح,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,افشاگری تکام دهنده دختر فریب خرده از فتوای جهاد نکاح

افشاگری تکام دهنده دختر فریب خرده از فتوای جهاد نکاح

افشاگری تکام دهنده دختر فریب خرده از فتوای جهاد نکاح

به گزارش ظهور12 به نقل از سراج24 ،یک دختر فریب‌خورده سعودی پس از سه ماه تن‌فروشی به تروریست‌های تکفیری با عنوان فریبنده جهاد نکاح به عربستان برگشته و از دورانی که طی آن با تروریست‌ها مرتکب فحشا به‌نام فریبنده و ضداسلامی موسوم به جهاد نکاح می‌شده، پرده برداشته است.

در گزارشی به یکی دیگر از قربانیان شهوت‌رانی بی‌حد و حصر تروریست‌های تکفیری در سوریه پرداخته است.

این دختر سعودی که نامش عائشه البکری است، سه ماه پیش در پی فتوای ضداسلامی و غیراخلاقی یک مفتی وهابی بدنام به‌نام شیخ العریفی فریب خورد و به سوریه رفت تا به‌زعم خود با شرکت در جهاد نکاح به تن‌فروشی بپردازد، واژه فریبنده و بدعتی که به بدعت‌های بی‌شمار وهابیون در دین اسلام اضافه شده است.

این دختر فریب‌خورده پس از سه ماه تن‌فروشی و فحشا کنار تروریست‌های سلفی تکفیری در سوریه وارد بیروت و از آنجا عازم ریاض شد.

این دختر سعودی گفته است پس از آنکه فتوای العریفی را شنید، برای آنچه وی تقرب الهی نامید، به سوریه رفته است تا در جهاد نکاح با جهادیون (فحشا و تن‌فروشی با تروریست‌های تکفیری سلفی) مشارکت کند.

این دختر فریب‌خورده سعودی با افتخار به انجام فحشا با ده ها تروریست از ملیت‌های مختلف از جمله الجزایری، سومالیایی، پاکستانی، اتیوپیایی و عراقی اعتراف و در عین حال گفته است در حال حاضر باردار شده اما نمی‌داند پدر جنینش کیست. حتی وی اعتراف کرده که سرکرده جبهه النصره چند روزی را با وی سپری کرده است تا اوج انحطاط و سقوط اخلاقی مدعیان تلاش برای تشکیل حکومت اسلامی در سوریه بیش از پیش عیان شود.

این دختر منحرف و فریب‌خورده سعودی که گناه بزرگ زنا را با بدعتی که وهابیون در دین در راستای اهداف دشمنان دین ایجاد کرده‌اند، جهاد نکاح می‌پندارد، اوضاع تروریست‌های تکفیری مسلح را وخیم توصیف و اذعان می‌کند اجساد این افراد را در سطل های زباله و جاده‌ها مشاهده کرده است. این دختر سعودی گفته بعید است که ائتلاف جبهه النصره، شبکه القاعده، کشورهای غربی، ترکیه، اسرائیل، سعودی و قطر بتوانند نظام سوریه را شکست دهند و سرخوردگی و ناامیدی بر تروریست‌هایی که وی جهادی خوانده، سایه افکنده است.

وهابیونی که نام مفتی مسلمان بر خود نهاده‌اند، با داشتن عقاید انحرافی که مغایر با آموزه‌های اسلام ناب محمدی است، با فتاوای جنجالی و ضداسلامی انسانی خود بیشترین ضربه‌ها را به دین رهایی‌بخش اسلام وارد کرده‌اند.

امثال العریفی با بدعت ایجاد کردن در دین، با فتوای دروغین و ضداسلامی انسانی به‌اصطلاح جهاد نکاح تاکنون سبب شده‌اند دختران و زنان فریب‌خورده با رفتن به سوریه در منجلاب فساد و فحشایی که تروریست‌های تکفیری برای آنها پهن کرده افتاده و مفتیان وهابی مانند العریفی، چنین اقدامات و حرکات رذیلانه مغایر با اصول دین اسلام ناب محمدی و دستورات الهی را مشروع می‌پندارند.

چه بسیار دختران و زنان فریب خورده‌ای که دانسته یا ندانسته خود را در دام تروریست‌های تکفیری که نام زیبای جهادی را با اعمال ننگین و کثیف خود بدنام کرده‌اند، انداخته تا این افرادی که بویی از انسانیت نبرده‌اند از این دختران و زنان فریب‌خورده برای ارضای شهوات سیری‌ناپذیر خود سوء استفاده کرده و البته وعده بهشت دروغین هم پس از آنکه این زنان و دختران فریب‌خورده به تن‌فروشی تن داده و حیثیت خود را به تاراج گذاشته، به آنها داده می‌شود.

داستان تلخی که سوریه امروز با آن روبه‌رو است، قصه مشتی انسان‌های حیوان‌صفت و شهوت‌ران به‌نام تکفیری‌های سلفی است که برای پیشبرد اهداف کثیف خود به هیچ‌کس رحم نمی‌کنند، آنها راحت سر انسان‌های بیگناه را از تن جدا و مثله می‌کنند، با وقاحت هنگام بریدن سر مخالفان خود الله اکبر می‌گویند و از آیات نورانی قرآن کریم استفاده ابزاری می‌کنند تا جنایات خود را توجیه کنند، این تروریست‌ها با مخدوش کردن وجهه اسلام ناب محمدی که دین صلح و دوستی و انسان سازی است، بیشترین خدمت را به صهیونیست‌ها و استکبار جهانی می‌کنند که با استفاده از چنین افرادی که به‌سبب اقدامات وحشیانه و ضدانسانی، به‌فرموده قرآن از حیوان هم پست‌تر هستند، در راستای اهداف نظام سلطه و پروژه اسلام هراسی گام برمی‌دارند که با اقدامات وحشیانه‌ای همچون سربریدن و مثله کردن اجساد غیرنظامیان و کسانی که عقاید انحرافی و ضداسلامی انسانی آنها را برنمی‌تابند، به اجرای طرح های ضداسلامی دشمنان اسلام کمک می‌کنند.

30 مرداد 1392