h توطئه زنانه راز جنايت مرموز چالوس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

توطئه زنانه راز جنايت مرموز چالوس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,توطئه زنانه راز جنايت مرموز چالوس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,توطئه زنانه راز جنايت مرموز چالوس

توطئه زنانه راز جنايت مرموز چالوس

پليس راز قتل مرد چالوسی در توطئه زنانه را فاش كرد.

با کشف جسد مردي در چالوس، ماموران کلانتری 12 این شهر سریعاً به آنجا اعزام شدند.ماموران با حضور در محل کشف جسد در بررسی‌های اولیه با توجه به نظریه پزشکی قانونی دریافتند این مرد به قتل رسیده و جسد وی به این مکان منتقل شده است.

با توجه به پیچیدگی موضوع پرونده در مسیر جدیدی قرار گرفت و به ماموران پلیس آگاهی ارجاع شد.ماموران پلیس آگاهی چالوس در ادامه تحقیقات با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از شگردهای خاص پلیسی موفق شدند زنی را رديابي و دستگير كنند.

این زن در اظهارات خود به پلیس گفت بیش از یک سال با قرباني عقد شرعی بوده اما هیچ‌گونه علاقه‌ای به وي نداشته و با توجه به این موضوع اقدام به برقراری ارتباط با مرد دیگری كرده است. اين زن ادامه داد: پس از مدتی از این ارتباط تصمیم گرفتیم شوهرم را از سر راه برداریم و نقشه قتل وی را طرح‌ریزی کردم.

اين زن با طرح این نقشه پس از خوراندن قرص برنج به مقتول و قتل وی با همکاری همدستش جسد شوهرش را در یکی از مناطق شهر رها کرد.با توجه به اظهارات صریح متهمه، همدست وی نیز دستگیر شد و پس از تشریح صحنه قتل با حضور بازپرس ویژه قتل، متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

30 مرداد 1392